Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

rośliny do ogrodu

Utworzony przez mariola, 1 września 2010 r. o 18:35
Zastanawiam się nad roślinkami do ogrodu, co powiecie na bukszpany ? Czy będą się dobrze komponować z różami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą. Warto też zastanowić się nad oczkiem wodnym. Rośliny wodne w Polsce potrafią być naprawdę piękne i doskonale przyozdobią każdy ogród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczka wodnego nie polecam. Bardzo pracowite i nie zawsze dobrze komponuje się z całością ogrodu. Jest tyle pięknych kwiatów i krzewów pięknie zdobiących ogrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałam kiedyś jarzębinę ale ptaki tak sobie ja upodobały, że musiałam kupować siatkę na fulo.pl właśnie chroniącą drzewa przed ptakami... więc warto dobrze zastanowić się nad wyborem roślin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie są głównie zioła i warzywa. Uprawianie ich daje mi największą satysfakcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...