Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Różnice duofixbasic a duofix

Utworzony przez Gość, 28 maja 2013 r. o 14:46
Czym się różnią te dwa stelaże bo ceną na pewno ale producent ten sam geberit. Czy jakościowo ten tańszy może być gorszy u tego samego producenta?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno powiedzieć wyglądają podobnie, oby mechanizmy działały tak samo aby nie trzeba było wykuwać. Ostatnio też widziałem ciekawostkę jakie normy wytrzymałościowe powinny spełniać stelaże podtynkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama zastanawiałam się nad zamontowaniem bidetu i miski wc wiszacej. Myślę jednak, że trzeba zainwestować w dobre stelaże podtynkowe , ponieważ musimy zamontować go pod glazurą i musi być solidny a podwieszane zdecydowanie ładniej wyglądają.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się, ze nie ma jakieś wielkiej różnicy między nimi, przynajmniej na pierwszy rzut oka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znalazłam bardzo ciekawą propozycję, jaką w swojej ofercie posiada kilku markowych producentów są elementy narożne podtynkowe do misek wiszących. Umożliwiają zagospodarowanie narożnika pomieszczenia, który w wielu przypadkach pozostaje niewykorzystane. Tego typu rozwiązanie poleca się szczególnie do montażu miski wc w pomieszczeniach o bardzo małej powierzchni.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...