Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studencki najem pozwolił świetnie zarobić

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2019 r. o 18:28 Powrót do artykułu
Tuż przed całkowitą klapą "Amber Gold" to samo można było przeczytać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roczniki w latach 70 i 80 liczyły po 700-800 tys. ludzi, obecnie to 300-350 tys. Wg szacunków NBP nawet 40 procent nowych mieszkań jest kupowanych na wynajem, do tego dochodzą mieszkania po dziadkach. Kto to ma odnajmować i po co? Sytuację uratował trochę Putin, naganiając nam Ukraińców z obszarów wojennych Doniecka i Mariupola ale i tam sytuacja się uspokoiła i motywacja do przyjazdu do Polski spadła. Demografia jest taka, że miasta się wyludniają, studentów jest coraz mniej, już wiele prywatnych uczelni się zlikwidowało, imigrantów też nie chcemy. Komu odsprzedamy mieszkanie w bloku z lat 70 za 10 czy 20 lat, jak w bloku będzie kilkanaście pustostanów do sprzedania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się własnie jeszcze biję z myślami, co zrobić z kwestią studiów. Nie wiem, czy zdecydować się na studia niestacjonarne i jednocześnie zdobywać doświadczenie, czy jednak iść na dzienne.. A czas nagli. Ktoś z Was wie, kiedy zamykają rekrutację na WSB?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Nada, nadal możesz zapisać się na studia I stopnia. Rekrutacja trwa w dalszym ciągu w naszych oddziałach. Zapraszam do złożenia aplikacji. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co słyszałam, że mieli Państwo jakąś promocję przy zapisywaniu się na studia? Czy nadal można liczyć na jakąś zniżkę, czy jest już za późno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Nada, na ten moment aplikjąc na studia I stopnia do 16 września możesz zaoszczędzić 85 zł (wpisowe nie jest pobierane). Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim systemie mozna na wsb studiować? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście mnie to nie dotyczy. Mieszkam w Chorzowie i zaczynam studia Istopnia na wsb . Mój kierunej jest w chorzowie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Oliwka, studia I stopnia w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej możesz podjąć w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wygląda kwestia odpłatności za studia? Nie ukrywam, że interesuje mnie odpłatność ratalna, bo nie wiem czy będę w stanie zaplacić z góry całość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Katena, za studia w Wyższej Szkole Bankowej możesz zapłacić w ratach: 2,10 lub 12. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy można się ubiegać na Państwa uczelni o jakieś stypendia? Niezależnie od trybu nauki (stacjonarny/niestacjonarny)? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Linda, tak! Na studiach I stopnia (stacjonarnych lub niestacjonarnych) w Wyższej Szkole Bankowej będziesz mogła starać się o stypendia dla: ambitnych i pracowitych, sportowców, studentów w trudnej sytuacji materialnej, osób niepełnosprawnych oraz ciekawych świata. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej lub w wybranym oddziale Wyższej Szkoły Bankowej (zapraszam do Biura Rekrutacji). Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...