Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

suszarka do prania

Utworzony przez karambaa1234, 27 maja 2020 r. o 18:57
Posiadacie suszarki do prania? Które najlepsze? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Ma ktoś electrolux perfect care? Mam jedną na oku i miałabym kilka pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam zarówno pralkę, jak i suszarkę z tej serii PerfectCare, Electroluxa. Jestem bardzo zadowolona i polecam, świetnie suszy, ubrania ładnie pachną i właściwie nie są wygniecione. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie życia bez suszarki. Super sprawa. Ja mam akurat z LG.  Ogólnie fajnie komponuje się z meblami do łazienki, które kupiłam tutaj: ***s://***mirjan24.pl/28-meble-lazienkowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowałam się na zakup suszarki od Electrolux. To był dobry zakup, po prawie roku użytkowania nie wiem jak ja wcześniej mogłam  bez tego sprzętu funkcjonować, ubrania sie nie niszczą i na pewno ułatwia to organizację życia domowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co działa wam jeszcze czy po reklamie już nie pamiętacie że ,,miałyście takie''?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...