Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybor materacy

Utworzony przez Zosia, 26 maja 2016 r. o 20:33
Mam pewiem problem z wyborem materaca dla starszej osoby ktora ma klopoty z krazeniem i niedowladem, nie wiem jaki ma byc ten materac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień dobry, osobie mającej problem z krążeniem polecam nasz materac ***sklep.sembella.pl/p/materac-memo-star-19 jedną z warstw stanowi pianka termoelastyczna sensipur®, która dopasowuje się pod wpływem ciepła wydzielanego przez ciało do jego kształtu, równomiernie podpiera ciężar ciała i zmniejsza ryzyko powstawania odleżyn. w razie pytań służę pomocą, online ekspert marki sembella
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm Ja mam z hildinga i jest bardzo dobry, ale nie wiem jak dla osób z takimi problemami, można sprawdzić w ich ofercie czy mają coś o podwyższonych parametrach, bo materace ogólnie bardzo dobre. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sprawie włąściwego doboru materacy zapraszam do rozmowy z konsultantem firmy mirat. podaję link do strony - ***mirat.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te meteracyki z fiki miki są bardzo dobre, u nas jest ten model sensitive bo maluszek ma alergię a jest to właśnie antyalergiczny materac. wspomaga rozwój dziecka, spręzysty, też polecany dla dzieci z zaburzeniami snu ***materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-model-ms11/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamamka napisał:
te meteracyki z fiki miki są bardzo dobre, u nas jest ten model sensitive bo maluszek ma alergię a jest to właśnie antyalergiczny materac. wspomaga rozwój dziecka, spręzysty, też polecany dla dzieci z zaburzeniami snu ***materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-model-ms11/
  Weszłam na tą stronkę bo szuam materaca dla dziecka i mogę Ci podziękować tylko. To jest to czego szukałam.  Pokrowiec da się zdjąc i wyprać w 60 stopniach i nawet ten wkłąd z środka materaca się wyjmuje i zwija i do zamrażalnika można włożyć żeby się pozbyć z materaca wirusów, bakterii i alergenów. Tego szukałam !   No a jak jeszcze zapobiega wadom postawy to już dla mnie ideał ten Sensitive. O producencie też czytałam pozytywnie.  Zamawiam w tym tygodniu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czytałam ze materacyki z naturalnym wypełnieniem gryką i kokosem są dla malusich dzieci najodpowiedniejsze , szczegolnie ta gryka bo ma mnóstwo zdrowotnych właściwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czytałam ze materacyki z naturalnym wypełnieniem gryką i kokosem są dla malusich dzieci najodpowiedniejsze , szczegolnie ta gryka bo ma mnóstwo zdrowotnych właściwości
 To prawda. tez szukałam o tym informacji jaki materacyk najlepszy i to sie potwierdza. Gryczane tez pediatrzy bardzo polecają dzaieciom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja szukałam średniotwardego materaca. Stacjonarnie nic mi się nie podobało, w końcu kupiłam online.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...