Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezpieczny przedszkolak?

Utworzony przez jajunior, 5 września 2013 r. o 10:21
Zastanawiacie się czasem czy Wasze dziecko jest bezpieczne w przedszkolu? Dzięki kamerą zamontowanym na terenie przedszkola możecie sprawdzić co dzieje się z Waszym dzieckiem. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do dyskusji czy kamery w przedszkolu to dobre rozwiązanie? Oraz zapraszam na stronę http://jajunior.pl/ gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że kamery w przedszkolu to dobry pomysł, gdyż dają wgląd rodzicom w to czy ich dzieci są bezpieczne. Ja zrawcam uwagę w przedszkolu również na dobre wyposażenie w meble, czyli estetyczne stoliki i krzesła, które są bezpieczne w użytkowaniu dla tak małych dzieci. Przykładową ofertę takich mebli można znaleźć na stronie: http://akma-niedomice.pl/content/13-wyposazenie-szkol-i-przedszkoli  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm sama nie wiem...po tych historiach w żłobkach...nie dziwie sie takiemu pomyslowi..ale  z drugiej strony...przedszkolanki mogły by sie czuc skrepowane wiedząć, że cały czas jes ktos obserwuje...jakos nie do końca mnie to przekonuje...ja staram sie jak najwięcej rozmawiac z syniek o przedszkolu...aby ewentualnie wylapac jak cos jest nie tak     ================= Tylko u Nas  nieruchomości opolskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to smieszny pomysł...ja bym się nie zgodziła...zrezsta nie wydaje mi sie, aby jakaś przedszkolanka sie na to zgodziła. Ja bym sie dziwnie czuła gdybym wiedziała  z enon stop ktos mnie podgląda   =============== Tylko u Nas  okna drewniane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można tak robić... Chyba że trzymać to przed nimi w tajemnicy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie to nawet nie wiem czy to jest zgodne z prawem. Myślę, że odrobina zaufania musi być...jakoś sobie nie wyobrażam...no chyba że była by na to zgoda i przedszkolanki by o tym wiedziały     ================= Najlepsze  elektroniczne papierosy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...