Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy znacie tanie sklepy internetowe dla dzieci?

Utworzony przez Bartunia, 18 stycznia 2012 r. o 15:27
Proponujemy Państwu  sprzedaż   produktów w naszym sklepie sky-shop.pl. Nasz sklep szybko i dynamicznie zdobywa rynek. Oprogramowanie Sky-Shop zostało opracowane przez najlepszych specjalistów, ponieważ bezpieczeństwo Twojego sklepu i Twoich danych jest najważniejsze. To co nas wyróżnia:.  Jako jedyni na rynku nie pobieramy opłat za integracje sklepu z hurtowniami znajdujących się na naszej liście. Przyjazny konfigurator dający możliwość pełnej kontroli nad wyglądem sklepu bez możliwości  posiadania specjalistycznej wiedzy programistycznej. Gotowy moduł  integracji z ponad 100 hurtowniami. Jesteśmy liderem Dropshippingu .Posiadamy program resellerski który został stworzony z myślą o firmach i osobach prywatnych, które potrzebują dostarczać nowoczesne i elastyczne rozwiązania e-commerce. Posiadamy  program Partnerski który jest  nowoczesnym podejściem  do ludzi, instytucji, firm które chciałyby wspólnie z nami rozwijać się i działać na rynku e-commerce. Program oparty jest na obopólnej korzyści w układzie „Win - Win”, bo tylko wtedy, gdy obie strony są zadowolone ze współpracy, można myśleć o długofalowych relacjach w biznesie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepem sky-shop oraz na stronę  sky-shop.pl/zaloz_sklep/   gdzie możecie Państwo  założyć sklep za darmo i przez 14 dni korzystać z wszystkich w nim funkcji bez ograniczeń.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja poluje na ubranka dla moich szkrabow na stronach z ogloszeniami. Nie zawsze sa to uzywane, czasami trafia sie bardzo fajne nowe. W ten sposob nie przeplacam, a dzieci i tak po chwili wyrastaja i trzeba kupowac co chwila nowe... Wiec zamiast przeplacac w zwyklych sklepach kupuje ubranka w necie (szczegolnie te do zabaw na dworze). Ostatnio kupilam bardzo duzo fajnych letnich sukieneczek na
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.kiddostate.pl ja znam więc polecam... :) Ta sukienka to moja "zdobycz" ostatnia i baaardzo mi sie podoba !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam sklep z tanimi profilaktycznymi bucikiami dla dzieci www.tomcio.pl Wiele matek szuka teraz dobrych butów do przedszkola i szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
często na storepedia.pl można trafić na akcje promocyjne dla dzieci ;) a oni tam maja -70% od regularnej ceny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja często robię swoim dzieckom zakupy w Smyku. Dobry , sprawdzony sklep z ubraniami chociaż można tam znaleźć również inne gadżety. Parasolki, zabawki i inne bibeloty. ubranka wysokiej jakości. O wiele lepsze niż te z popularnych sklepów chińskich albo z bazarku. Tak wiec uważam,ze jednak lepiej jest trochę dopłacić. Poza tym w sieci można znaleźć takie dobre kody rabatowe, że dzięki nim można bardzo wiele zaoszczędzić. Tutaj: http://okazje.co/kod-rabatowy-smyk - możecie znaleźć na przykład ciekawe okazje do sklepu Smyk. Aktualie jest tam rabat na 50% zniżki przy zakupie drugiej pary spodni albo spódniczki. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie polecam sklep :  BoboCiuszki.pl mają bardzo dobre markowe ubranka. Kupiłam na przykład kombinezonik Barbaras za 150 zł ... Do tego nie ociągają się z wysyłką. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie mogę polecić sklep z ubraniami dziecięcymi bobociuszki.pl body zakupione w cenie niższej niż najtańszy z allegro do tego po zakupie dostałem 5% rabatu na kolejne zakupy. Zakupione ubranka są firmy Mrofi więc chyba najlepszego polskiego producenta. Sprawdzone w praniu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najniższa cena w Internecie jaką znalazłem 175 złotych za kombinezon zimowy Barbaras !        wklejony wyżej komplecik 34,50 za całość ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja często kupowałam na allegro, ale znalazłam świetny sklep internetowy z fajnymi promocjami - Akpol Baby. Polecam zajrzeć na ich stronę. Mają ponadto wiele sklepów stacjonarnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chodzi o buciki dla dzieci  to fajnym miejscem jest sklep KARI - mają obuwie damskie i męskie ale też dzieciece i to bardzo fajne i ładne. Często można tam trafić na dobre promocje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio znalazłam bardzo fajny sklepik z ciuszkami dla dzieci http://www.piccolino-sklep.pl gdzie kupiłam tanio kapcie Befado.   Mają też piękne sukienki tiulowe. Chyba kupię dla córci bo są naprawdę prześliczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o zabawki, wózki, różności do pokoju dziecięcego, foteliki samochodowe i inne artykuły dla dzieci polecam dobry i tani sklep internetowy electro.pl Wielokrotnie zamawiałam i mogę go polecić z czystym sumieniem. Często wybieram go ponieważ mają dobre ceny i darmową przesyłkę. Ostatni mój zakup to  śpiwowek do wózka. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z zabawkami, to warta sprawdzenia jest leolandia, na której można znaleźć modele do składania z tektury. Z pomocą rodziców, to iczterolatek złoży. A potem można jeszcze pomalować. I do zabawy, i jako ozdoba sprawdza się bardzo dobrze. A dziecko może rozwinąć wyobraźnię przy składaniu modeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo ubranek dla swoich dzieci kupuję w sklepach internetowych i na portalach sprzedażowych. Czasem są to nowe rzeczy, a innym razem używane. Sporo interesujących pozycji znalazłam na http://odkupuj.pl/ i to w bardzo rozsądnych cenach. Mnie też zdarza się na tej stronie sprzedawać ciuszki, kiedy maluchy już z nich wyrosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od dawna szukałam sklepu, w którym mogłabym kupić niedrogie ubranka, ale też dobrej jakości. Często niska cena idzie w parze z równie niską jakością. W końcu zdecydowałam się na odzież polskich producentów, jeszcze się na ich ofercie nie zawiodłam. To zupełnie inna jakość niż w przypadku ubranek dostępnych w sklepach sieciowych, zdecydowanie lepsza. A ceny  nieporównywalnie niższe. Polecić mogę ubranka polskiego producenta Dany, oraz sklep internetowy www.MamiTati.pl Można tam właściwie skompletować całą wyprawkę; mają szeroką ofertę, różne rozmiary, od tych najmniejszych zaczynając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dzieciom kupuje na allegro od uzytkownika JANEXNET, nie wychodząc z domu mam zamówienie takie jakie chce, oryginalne. są tam rzeczy nowe i uzywane jak narazie nie zmienię janexu na żaden inny. przesyłka jest zawsze na czas i zgadza się z opisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanie kupowanie, także ciuszków, jest też z darmowym monitorowaniem cen ze spyllo.pl - system informuje o każdej zmianie ceny, samemu już nie trzeba tego sprawdzać. wystarczy wkleić linki z konkretnymi ubrankami na stronę :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o adresy sprawdzonych przez Was sklepów internetowych,gdzie można tanio kupić np. ubranka lub zabawki itp. Ja mogę polecić: bobolandia i modny dzidziuś. Byłam przed chwilą na superdzidziuś.pl, ale tam nie wszystko jest tanie.
Ja radze korzystac sie z kodow do najlepszych sklepow Smyk.com czy ePinokio.pl!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...