Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaka lampa do pokoju dziecięcego?

Utworzony przez Aster, 15 października 2014 r. o 17:16
Co do oświetlenia ledowego to jak najbardziej będzie się prezentować efektownie i mało tego- będzie również efektywne, zapewniając optymalne źródło światła. Akurat tutaj polecam zerknąć na żarówki i lampy active jeta w obi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem w dziecięcym powinna być choć jedna duża stojąca lampa,i activejet na klips przy łóżku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam ci zajrzeć na tą stronę internetową: ***s://studioswiatla.pl/pl/c/lampy-pokojowe/1/1 mają szeroki wybór i naprawdę ładne modele, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pokoju córki mam kinkiety activejet po obu stronach. Światła jakby więcej i  każdy kąt jest dobrze oświetlony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biurko dziecka musi być dobrze oświetlone, znalazłam fajną lampkę led ActiveJet , bardzo dobrze oświetla biurko i ma bardzo fajny nowoczesny design, dzieciom się podoba bo zmieniają się kolory podstawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o pokój dziecięcy, to ja moim dzieciom wstawiłam do pokoju lampke biurkowa koło łóżek - sprawdzają się idealnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Ikei jest dużo w świetnej cenie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupilam idealna lampe do pokoju do mojego dziecka w obi bo maja duzy wybor. activejetów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można pomyśleć o jakimś kinkiecie o naturalnej barwie, żeby nie drażniła oczu dziecka, a najlepiej postawić na activejety właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table] mojemy synkowi kupiłam białą lampke z niebieskimi paskami z florentino polecam:) [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table] mojemy synkowi kupiłam białą lampke z niebieskimi paskami z fiorentino polecam:) [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak niewiecie jak dopasować i jaką w ogóle kupić polecam zajrzeć na jagodowykot.pl. dzięki nim udało mi się nie tylko kupić śliczne oświetlenie ale w ogóle oryginalnie urządzic pokój córki. Warto polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinnyśmy kłaść bardzo duży nacisk, aby lampy prezentowane przez activejet były bezpieczne i wykonane z najlepszych materiałów oraz spełniały wszystkie oczekiwania naszych najmłodszych, a zwłaszcza ich naturalna barwa światła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...