Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

materace dziecięce

Utworzony przez krysiaczyk, 1 grudnia 2017 r. o 10:34
czy ktoś tutaj się zna na materacach i powie mi na co zwracać uwage przy ich wyborze? chciałam zakupić taki ***s://materacezgor.pl/materac-baby-kokos-4-warstwy-6-cm-p-17.html ale trochę się wacham, czy uważacie że bedzie odpowiedni dla małego dziecka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla dziecka w jakim wieku szukasz konkretnie? My szukaliśmy ostatnio dla nastolatka i u nas sprawdził się materac piankowy Matylda, z Sheepo. Jest polecany dla dzieci, nastolatków, których układ kostny jest jeszcze delikatny. Materac jest bardzo lekki, córka zasypia szybko i wstaje wypoczęta. Przy tym cena jest bardzo przystępna, nie ukrywam, że to też mnie przekonało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie można kupić taki materac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o materace Sheepo, to możesz kupić je na stronie sheepo.pl - plus jest taki, że masz możliwość bezpłatnego testowania przez miesiąc, czyli jeśli coś okaże się nie tak, bez problemu zwracasz :) A wiadomo, że potrzeba kilku nocy przespanych na danym modelu, żeby mieć pewność, że ten konkretny nam odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...