Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

biegunka po antybiotyku

Utworzony przez vela, 8 stycznia 2019 r. o 11:42
[justify]My również kupujemy Multilac, warto wspierać mikroflorę jelit, a tu wystarczy jedna kapsułka dziennie. [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno właśnie kupiliśmy ten Multilac. Chciałam dawać synkowi synbiotyk w tym okresie jesienno zimowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla takich maluszków sprawdzaja sie produkty biogaja, jesli chodzi o biegunke to na  stronie biogaia.pl/zastosowanie/dzieci-i-niemowleta-0-3-lat/biegunka macie wpis na ten temat. Sama te preparaty stosuje i chwalę nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Multilac Baby można kupić teraz w pormocji druga buteleczka wychodzi 50 % taniej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[justify]Synbiotyk jest bardzo ważny przy antybiotykoterapii, też stawiam na Multilac Baby dla mojego malucha. Możecie teraz kupić w promocyjnym opakowani i wychodzi nieco taniej. [/justify] [justify] [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja podaję te kropelki Multilac Baby obu moim maluchom, synkowi (niespełna trzy lata) i córeczce, która ma dopiero cztery miesiące. Starszemu czasem mieszam z jakimś napojem. Fajnie, że wspomniałyście o tej promocji dwupaku, też poszłam zrobić zapas. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...