Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wszawica ratunku

Utworzony przez irmika, 6 września 2019 r. o 21:40
Mam trochę wstydliwy problem, otóż moja córka ma wszy. Jak sobie z nimi poradzić raz a skutecznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas sprawdził się spray Pipi Nitolic, później dodatkowo kupiłam też taki spray "prewencyjny" i co jakiś czas psikam nim głowę córci. Jest spokój. Miałam zestaw Nitolic z takim preparatem i grzebykiem do łatwiejszego usuwania gnid z włosów, a że córka ma długie włosy, to naprawdę sporo ułatwiło. Zobaczymy jak nowy rok, bo od września córa wróciła do przedszkola, ale myślę, że będzie dobrze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj znam ten ból, ja zadziałałam szybko z Prasidose, słyszałam o jego skuteczności, więc nawet długo się nie zastanawiałam. I dobrze, bo po 15 minutach było po sprawie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co najważniejsze bez powtarzania kuracji, bo parasidose likwiduje i wszy i gnidy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...