Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i PiSda... Głosujta na swoich! Nikt Wam tyle nie obieca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem trzeba pogodzić się z dyskryminacja. To spotkało dopiero teraz to dziecko. Moje było ostatnim rocznikiem któremu musiałam sama kupić książki do szkoły, ostatnim rocznikiem któremu musiałam kupować bilety MPK na dojazd do szkoły, nie dostało 500+ bo gdy wprowadzono je dla jedynaków od lipca to ono właśnie w tym samym miesiącu kończyło 18 lat. A mimo że jest jedno, a może dlatego jest jedno bo kasą rodzic,, nie śmierdział,, Ono już dawno wie co to jest dyskryminacja. Bo czym się różniło od rocznikem młodszych kolegów ( bo nawet nie rok młodszych patrząc na miesiące) Lub od kolegów z jednej klasy rodzonych w sierpniu grudniu. Wniosek jet taki, że zauważamy coś gdy nas to bezpośrednio dotyczy. Inaczej mamy to,,, w pewnej części ciała,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...