Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

500 zł dla strajkujących nauczycieli. Kiedy i kto dostanie wsparcie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lipca 2019 r. o 16:12 Powrót do artykułu
Czy uczniowie też powinni dostać 5-ki z klasówek na których zrobili sobie wagary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele , jak tam wasze WAKACJE , odpoczywacie ??? Bo przecież nie pracujecie teraz a macie jeszcze za te wolne wakacyjne dni płacone !!! Ja Was nawet rozumie , ciężko jest na wakacjach przeżyć za miesięczne pobory !!! Ponad 60 dni Wolnego i przeżyć je za DWU miesięczne POBORY to Ciężka Sprawa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co? Za 18 godzin pracy tygodniowo, za 3 mies wakacje, ferie, wolne w Boże Narodzenie, Wielkanoc, itd. czy za przebieranie się, wycie i udawanie krów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na strajku straciliśmy od 100 do 150 zł dziennie, w zależności od stopnia awansu, a strajk trwał 19 dni". No i w końcu coś bliższe prawdy ile tak naprawdę zarabiają, jeszcze w kwietniu by ło że zarobki nauczycieli zaczynają się od około 1800 zł a teraz już wychodzi że od 3000 do 4500. I jeszcze im mało??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele to dziwni ludzie, baby wymalowane grube, albo male, chlopy jak z czasow pierestrojki, nadete toto, wiedzy troszke wiecej od uczniow, a lenie, że aż strach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co? Za 18 godzin pracy tygodniowo, za 3 mies wakacje, ferie, wolne w Boże Narodzenie, Wielkanoc, itd. czy za przebieranie się, wycie i udawanie krów?
 A Ty zs co bierzesz 500+? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może ktoś w końcu wesprze mnie, pracuje codziennie po 9-12 godzin dziennie żeby zarobić na siebie i na wszystkich nierobów co wyciągają ręce po darmowe pieniądze. W podziękowaniu jako przedsiębiorca który prowadzi działalność w centrum i do wykonywania swojej działalności potrzebuję auta dostawczego dostaje kolejny podatek w postaci konieczności zakupu biletu miesięcznego co dodatkowo obciąża mnie od 1600 do 2400 w zależności od tego czy kupie bilet co miesiąc czy raz na rok. Jak to jest że mnie nikt niczego nie chce dać, a ode mnie wszyscy chcą brać?? Czas w koncu powiedzieć dość temu systemowi socjalistycznej republiki pisdowskiej !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z pracownikami, którzy zapieprzali za nierobów, żeby ten ***nik się nie zawalił i żeby dzieci się nie pozabijały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie było stać na strajk, kredyt za mieszkanie nie poczeka, a z pensji kontraktowego bez nadgodzin trudno zaoszczędzić na zapas. "Koledzy" opluwali jak ogarniałam dzieciaki którym rodzice nie byli w stanie zapewnić opieki w czasie strajku. Teraz im za to zapłacą. Brawo wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenie śmierdzące do roboty a nie strajkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele zaprzeczają sami sobie. Płaczą stękają i się rozczulają nad swoją niska płacą. Większą połowa moich nauczycieli jest na wakacjach. A podczas strajku naśmiewali się z ludzi którzy dostają różne dotację a teraz wyciągają ręce sami po zapomogę. Środowisko beż honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość tych komentarzy, to nieprzychylne obraźliwe uogólnienia. W każdym zawodzie są tacy co pracują, jak i tacy co się nie przykładają. Można dojść do wniosku, że zawód nauczyciela jest w ogóle niepotrzebny, albo że należą nam się marne grosze. Zawsze te same argumenty: wakacje, ferie; te same epitety: nieroby, lenie śmierdzące. Argumenty świadczące o zupełnej niewiedzy na temat pracy nauczyciela i o żenująco niskim poziomie kultury komentujących. Pozdrawiam - nauczyciel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję hłostę na Krakowskim protestującym zamiast 500 zł i to nago, zeby krew się lała po chodniku to im z **py może przejdzie do mózgu i zaczną nim myśleć, a nie dziurą między pośladkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
One się nam należą. Zanim zaczniemy od września nieuczyć uczniów by wymusić na nich korepetycje musimy za coś żyć. Nie zmienimy pracy i nie weźmiemy kredytu bo do takiej roboty nie zostałysmy stworzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"One się nam należą. Zanim zaczniemy od września nieuczyć uczniów by wymusić na nich korepetycje musimy za coś żyć. Nie zmienimy pracy i nie weźmiemy kredytu bo do takiej roboty nie zostałysmy stworzone. " --> Zawsze możecie wykonywać zawód, który żadnej nie hańbi wtedy nie będziecie musiały protestować i kasy wam nie braknie i idiotek z siebie robić oraz się kompromitować oraz polską edukację i szkolnictwo kompromitować. Za te wakacje wam płąca przecież jak za urlop. Inni zapieprzają całe wakacje, a wy tyłki grzejecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ za walkę z pisem xD kiedyś dostaną rentę za bycie w opozycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ za walkę z pisem xD kiedyś dostaną rentę za bycie w opozycji
 Ooooo, z pewnością. Sam znam jedna nauczycielkę, która strajkowała i już dziś mi mówi, że ma w piwnicy zachowany styropian na którym okupowła szkołę (za wolność naszą i waszą), żeby pokazać potem przed sądem na dowód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel keidyś to elita narodu, dzisiaj są zakałami targowicy. Niech się bujają pewnie jurgielt im dają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele pomyślcie o dzieciach uczniach, jaką im tymi protestami wyrządzicie krzywdę!!! Dzieci dziś was popierają, ale ani nauczyciele, ani same dzieci nie rozumieją jak wy im tym ogłupicie zamiast uczyć myślenia. Kiedyś takie dziecko powie "Nic nie umiem bo **zda jedna z drugą strajkowała zamiast uczyć".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwestia ciągłego trwania programu 500+ i polityki socjalnej jest najważniejsza. Bez ciągłości nie będzie efektów tych wydatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...