Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

A jednak będzie strajk w szkołach. ZNP nie dogadał się z minister edukacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2019 r. o 19:45 Powrót do artykułu
witamy w panstwie Pisu - kasa tylko dla swoich w spolkach, urzedach, agencjach, asystentki NBP po 65 tys msc, a nauczyciele po 2 500 zl msc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK JUŻ ZAŁOŻYLI ŻÓŁTE KAMIZELKI TO ROZDAĆ IM JESZCZE MIOTŁY ,I DO ZAMIATANIA ULIC PRZEZ 8 GODZIN DZIENNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weekendy wolne święta wolne noce wolne wakacje wolne a im *** mało!!!!!????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżanki i koledzy. Wszyscy ujawniamy paski wynagrodzeń. Teresa Adamczyk 3800 zł. 11 lat w zawodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witamy w panstwie Pisu - kasa tylko dla swoich w spolkach, urzedach, agencjach, asystentki NBP po 65 tys msc, a nauczyciele po 2 500 zl msc!
 Nie kłam i nie siej zamętu POlaczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wakacje wolne ferie wolne wszystkie weekendy święta wolne urlop roczny na podratowanie zdrowia i mało im
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka grupa rozczeniowa jest największa - NAUCZYCIELE. Cigle, co chwile wychodzi ich guru Broniarz i domaga się podwyżek dla nauczycieli. Proszę cofnąć sie pamięcia wstecz i przypomnieć sobie, kto najcześciej żada podwyżek płac , ciągle mało. Ok, 1000zł wiecej gdy ilość godzin pracy w ciągu miesiąca bedzie równy 160 godzin a ilość dni wolnych w ciągu roku to 26. Przy 160 godzinach pracy przypadającego na jednego nauczyciela nie trzebaby było utrzymywać tyle etatów, będa oszczędności z których będa podwyżki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój aby strajki ten to ten to tamten w sejmie tematem zastępczym zawsze jest aborcja i tabletka po stosunku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka - zawsze podają podstawę - wszelkiej maści dodatki do podstawy to min. 50% więcej. Ja bym jeszcze pomnożył ich pensje x2 bo pracują na jednym etacie ok. 4 godzin dziennie +2 miesiące wakacji, ferie zimowe, przerwy świąteczne - a zwykły "robol po politechnice" zasuwa min. 8h dziennie z max. urlopem 26dni/rok, a jak za często "choruje" to wylatuje z roboty. I nie ściemniajcie bo mam w rodzinie kilku nauczycieli i doskonale wiem ile pracują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W większości skończyli najgorsze kierunki studiów na podrzędnych uczelniach a chcieli by zarabiać jak wysokiej klasy specjaliści WAT lub AGH !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo nauczyciele strajkować a psiaki niech wyślą do szkół pawlowiczow mazurków sołtysów i ksiezuli za 3 ty sie to ciemnota zobaczy czego naucza dzieci zabobonow i gusel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I cóż to to chce? Pracują 18 godzin tygodniowo . po 45 minut, wieczne prezenty od uczniów i rodziców, wakacje, ferie, itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bez jaj ile oni godzin w miesiącu pracują ile mają wolnego w roku ?a się jeszcze nie wstydzą domagać się więcej pieniędzy ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 godzin lekcyjnych tygodniowo to 13,5 godzin zegarowych. 13,5 x 4 tygodnie=54 godziny pracy miesięcznie. To ile chcecie za 54 godziny pracy w miesiącu przy tablicy i optymistycznie ze 30 godzin pracy poza klasa np w pokoju nauczycielskim przy sprawdzaniu kartkówek? 4000zł za pół normalnego etatu ? O innych profitach nie wspominam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hieny - zero szacunku dla was lenie i pasożyty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka - zawsze podają podstawę - wszelkiej maści dodatki do podstawy to min. 50% więcej. Ja bym jeszcze pomnożył ich pensje x2 bo pracują na jednym etacie ok. 4 godzin dziennie +2 miesiące wakacji, ferie zimowe, przerwy świąteczne - a zwykły "robol po politechnice" zasuwa min. 8h dziennie z max. urlopem 26dni/rok, a jak za często "choruje" to wylatuje z roboty. I nie ściemniajcie bo mam w rodzinie kilku nauczycieli i doskonale wiem ile pracują
Masz rację. Też mam kilku nauczycieli w rodzinie i jakoś żaden z nich nie myśli o zmianie pracy, bo gdzie będzie miał więcej wolnego? Poza tym każdy z nich wiedzie bezproblemowe pod względem finansów życie i niejeden "robol po politechnice" nie może pozwolić sobie na takie życie.  Moim zdaniem, pierwsze co powinno się znieść dla tej grupy zawodowej to parasol, a właściwie pancerz ochronny w postaci Karty Nauczyciela. Teraz to jest kasta specjalnej troski, bo nawet jak nauczyciel jest do niczego pod wzdlędem pedagogicznym (a jest takich na pęczki) to i tak nie można go zwolnić, bo chroni go ten relikt komunistyczny czyli karta Nauczyciela.  Czy jakaś inna grupa jest tak chroniona? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLUJĘ NA NAUCZYCIELI - zarabiam 20000zł/mc a więdzę mam tylko dzięki rodzicom i swojemu samozaparciu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka grupa rozczeniowa jest największa - NAUCZYCIELE. Cigle, co chwile wychodzi ich guru Broniarz i domaga się podwyżek dla nauczycieli. Proszę cofnąć sie pamięcia wstecz i przypomnieć sobie, kto najcześciej żada podwyżek płac , ciągle mało. Ok, 1000zł wiecej gdy ilość godzin pracy w ciągu miesiąca bedzie równy 160 godzin a ilość dni wolnych w ciągu roku to 26. Przy 160 godzinach pracy przypadającego na jednego nauczyciela nie trzebaby było utrzymywać tyle etatów, będa oszczędności z których będa podwyżki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem i dziwię się że reprezentują mnie ludzie, którzy pamiętają jeszcze ministra Kuberskiego! Od żadnej tablicy nie odchodzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Broniarz tylko grabarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...