Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

A jednak będzie strajk w szkołach. ZNP nie dogadał się z minister edukacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2019 r. o 19:45 Powrót do artykułu
Do wszystkich którzy w tak bezczelny sposób atakują nauczycieli mam tylko jedno pytanie. Dlaczego nie zostaliscie nauczycielami, też mielibyście taki miód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich którzy w tak bezczelny sposób atakują nauczycieli mam tylko jedno pytanie. Dlaczego nie zostaliscie nauczycielami, też mielibyście taki miód.
 Bo może nie mieli rodziców nauczycieli tak jak ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weekendy wolne święta wolne noce wolne wakacje wolne a im *** mało!!!!!????
 Jak tak super to polecam zostać nauczycielem i korzystać z dobrodziejstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilnie do likwidacji - ZNP i karta nauczyciela! KONIEC Z KOMUNISTYCZNYMI PRZYWILEJAMI!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba mówisz o zaparciu że Ci ta wiedza niw wyleciała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżanki i koledzy. Wszyscy ujawniamy paski wynagrodzeń. Teresa Adamczyk 3800 zł. 11 lat w zawodzie.
 Wioletta Rumczyk ze SP - 15 lat w firmie  - 3650zł na rączkę co miesiąc + trzynastka. Mało, moich dzieci Wiktorii i Anastazjii nie mogę wysłać w lecie na wakacje na Mauritiusie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i znawcy od siedmiu boleści...znacie takie przysłowie "obyś nie musiał obcych dzieci uczyć..." no i tak właśnie czasami nauczyciele mają karę że muszą uczyć właśnie Wasze niewychowane, przemądrzale i leniwe dzieci które mają wszystko w d.upie bo i tak wiedzą że mamusia z tatusiem przyjdzie do szkoły i powie że jego syn lub córcia to wzór A to nauczyciel jest ten niedobry i niczego w szkole nie nauczyli...Tak tak znamy to ..A co do 18 godzin to są godziny w szkole A nikt nie mówi o innych godzinach w domu np. Sprawdziany, spotkania zespolów nauczycieli, spotkania rafy pedagogicznej, przygotowywanie materiałów, dostosywowanie metod do indywidualnych uczniów, przygotowywanie prezentacji, przedstawień itp...więc można śmiało powiedzieć że drugie tyle 18 godzin w tygodniu się nazbiera więc kto nie pracował w szkole to będzie tak pitolił bez sensu. Z perspektywy czasu i patrząc co się z uczniami obecnie w szkole dzieje (agresja, narkotyki, brak szacunku do ludzi itd) już chyba lepiej byłoby pójść do pracy na 8 godzin i wrócić do domu po 16.00 i nie mieć nic na głowie A nie ciągle trzeba się martwić A bo ten tego pobił A ten rodzic ma konflikt z drugim, ten dzwomi i sie na cos skarży albo wiele innych o których TYLKO NAUCZYCIELE wiedzą.... Więc jak zaczniecie oceniać nauczycieli i ich zarobki to zapytajcie waszych znajomych nauczycieli czy tak jest różowo w szkole jak piszecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zostać zwolnieni, każdy który wziął zwolnienie lekarskie-zus powinien ich wszystkich skontrolować, i cofnąć zwolnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i znawcy od siedmiu boleści...znacie takie przysłowie "obyś nie musiał obcych dzieci uczyć..." no i tak właśnie czasami nauczyciele mają karę że muszą uczyć właśnie Wasze niewychowane, przemądrzale i leniwe dzieci które mają wszystko w d.upie bo i tak wiedzą że mamusia z tatusiem przyjdzie do szkoły i powie że jego syn lub córcia to wzór A to nauczyciel jest ten niedobry i niczego w szkole nie nauczyli...Tak tak znamy to ..A co do 18 godzin to są godziny w szkole A nikt nie mówi o innych godzinach w domu np. Sprawdziany, spotkania zespolów nauczycieli, spotkania rafy pedagogicznej, przygotowywanie materiałów, dostosywowanie metod do indywidualnych uczniów, przygotowywanie prezentacji, przedstawień itp...więc można śmiało powiedzieć że drugie tyle 18 godzin w tygodniu się nazbiera więc kto nie pracował w szkole to będzie tak pitolił bez sensu. Z perspektywy czasu i patrząc co się z uczniami obecnie w szkole dzieje (agresja, narkotyki, brak szacunku do ludzi itd) już chyba lepiej byłoby pójść do pracy na 8 godzin i wrócić do domu po 16.00 i nie mieć nic na głowie A nie ciągle trzeba się martwić A bo ten tego pobił A ten rodzic ma konflikt z drugim, ten dzwomi i sie na cos skarży albo wiele innych o których TYLKO NAUCZYCIELE wiedzą.... Więc jak zaczniecie oceniać nauczycieli i ich zarobki to zapytajcie waszych znajomych nauczycieli czy tak jest różowo w szkole jak piszecie...
 To już się zwalniaj i leć do Biedronki pracować jak ci tak źle frajerze!!! I nie czepiaj się rodziców bo oni mieli więcej ambicji niż ty! Ty poszedłeś na jakiś AWF w BP czy uemces i biadolisz że mało zarabiasz! My pracujemy po60h na tydzień i płacimy więcej podatków niż ty "zarabiasz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat z : wspólnota parczewska'' [table]  46 lat, radny miejski, nauczyciel w SP nr 2 65,8 tys. zł - zatrudnienie Akcje Bogdanka S.A. 24,6 tys. zł Dom 140m² (350tys. zł) – współwłasność małżeńska Toyota RAV 4 1999 r.; Audi A6 2005 r. [/table] a tak mało zarabiam tylko oświadczenie radnego  nauczyciela wf pokazuje prawdę.Do tego tyle wolnego itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich którzy w tak bezczelny sposób atakują nauczycieli mam tylko jedno pytanie. Dlaczego nie zostaliscie nauczycielami, też mielibyście taki miód.
 Jest bardzo wiele osób, które chciałyby być nauczycielami i mają ku temu wszelkie predyspozycje, ale niestety, nie mają rodziców lub innych krewnych w tym zawodzie i to bardzo utrudnia im start. A z drugiej strony jest wiele nauczycielskich miernot, które "dar" krzewienia wiedzy "odziedziczyły" po rodzicach i blokują miejsca w szkołach tym co nie narzekaliby na jakiekolwiek warunki związane z wykonywaniem tego zawodu. Tak więc, jak się nauczycielom nie podoba ta praca czy płaca to zapraszamy do innych zawodów! Będziecie mieć lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi programisto to dlaczego nie poszedłeś na nauczyciela??? Bo nie wszyscy tacy jak Ty się nadają, bo byle na komentarz reagujesz i odpowiadasz "frajerami..." to już widzę jaki z Ciebie rodzic albo byłby nauczyciel..? Jednego dnia byś nie przepracował z dzisiejszą młodzieżą. Jeszcze raz powtarza przecież nikt nikomu nie broni być nauczycielem, lekarzem czy pielęgniarką ale inna sprawa czy się tam nadajesz bo do marketów biorą wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Państwo, mogłam zostać prawie każdym, zostałam nauczycielem- lubię pracę z dzieciakami. Nie mogę nadziwić się rodzicom, którzy nie wspierają , a wręcz obrażają i poniżają osoby, które spędzają często więcej czasu z ich pociechami, niż oni sami... Każecie zmienić zawód, oczekujecie pracy w ramach powołania, chcecie zlikwidować kartę- super !!! z chęcią przyjdę do pracy od- do, zamknę za sobą drzwi i nawet minuty po 8 godzinnej pracy nie poświęcę na sprawy Waszych dzieci... wycieczko, konkursy , baaa nawet kupowanie drobnych rzeczy tym skromniejszym i potajemne podrzucanie żeby nie czuł smutku , że jedyny nie ma plasteliny, mazaka czy zeszytu... Rodzice nie oczekuje wiele od Was, nie znosicie nauczycieli ok- zajmijcie się w zamian swoimi pociechami, jedyne co mnie trzyma w tej pracy to właśnie podopieczni, którzy nawet w przerwie świątecznej wolą przyjść na zajęcia niż samotnie spędzać święta z rodziną, która nie ma dla nich czasu. Każdy człowiek, z którym mam styczność i który wpływa w jakiś sposób na moje życie mam nadzieję, że jest wypoczęty, zadowolony , doceniany... Nie rozumiem dlaczego społeczeństwo zgadza się na takie traktowanie osób, które kształcą przyszłe pokolenia... ja na szczęście jestem specjalistą i dorabiam, poważnie myślę o odejściu całkowitym i tylko prywatną pracą, ale już wtedy nie każdego na to stać... Większość dobrych i ambitnych odejdzie. Niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty programisto kak taki ambitny jesteś to mie posyłaj swoich dzieci do publicznej Szkoly, skoro taki ambitny jesteś i tyle podatku odprowadzasz więc zostaw je w domu i ucz żeby wyrosły na takiego wspaniałego tatusia jak Ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCĄ STRAJKOWAĆ? PROSZĘ BARDZO -SUGERUJĘ TERMIN DLA WOJ. LUBELSKIEGO 11 DO 22 LUTEGO 2019 R. CAŁE DWA TYGODNIE ROBOCZE SZKOLNE. POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM NA TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn uczeń technikum stwierdzil- "Mamo niech oni nauczą się uczyć A dopiero PÓŹNIEJ domagają się lepszej płacy...k"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich którzy w tak bezczelny sposób atakują nauczycieli mam tylko jedno pytanie. Dlaczego nie zostaliscie nauczycielami, też mielibyście taki miód.
 Złożyłam papiery do większości szkół w Lublinie. Wiem, że w niektórych były wolne etaty, tylko zatrudnienie dostała córka księgowej czy dyrektorki. Teraz mam swoją dg i uczę dzieci prywatnie. Nadrabiam z nimi to, co olali nauczyciele na etatach szkolnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kopa w d...... nie chcecie Panie i Panowie Nauczyciele ? Nie pasi to do biedronki, lidla, na budowe.....tam są pieniądze wieczni rozczeniowcy.Tylko 30 procent z was nalezy się podwyżka, reszta do niczego sie nie nadaję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto zarobki wg PIT nauczyciela w-f (obecnie 21 lat stażu) w gimnazjum w małej gminie w woj. lubelskim. Stopień awansu: mianowany. 2010 rok: 41941 zł brutto = 3495 zł brutto miesięcznie 2011 rok: 47811 zł brutto = 3984 zł brutto miesięcznie 2012 rok (niepełny etat): 45880 zł brutto = 3823 zł brutto miesięcznie 2013 rok (niepełny etat): 45050 zł brutto = 3754 zł brutto miesięcznie 2014 rok (niepełny etat): 43564 zł brutto = 3630 zł brutto miesięcznie Oto zarobki wg oświadczenia majątkowego radnego - nauczyciela przedsiębiorczości (obecnie 25 lat stażu) w szkole średniej w mieście powiatowym w woj. lubelskim. Stopień awansu: dyplomowany. 2014 rok: 71537 zł brutto = 5961 zł brutto miesięcznie 2015 rok: 65741 zł brutto = 5478 zł brutto miesięcznie 2016 rok: 60380 zł brutto = 5031 zł brutto miesięcznie 2017 rok: 67065 zł brutto = 5588 zł brutto miesięcznie 2018 rok I-VIII: 41297 zł brutto = 5162 zł brutto miesięcznie Jak znacie jakiegoś radnego nauczyciela, to sprawdźcie sami w oświadczeniach majątkowych jakie mają dochody.  Czy to naprawdę tak mało płatny zawód?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...