Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Absurd w szkołach. Uczniowie już nie będą mogli sami odbierać świadectw i legitymacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2019 r. o 10:16 Powrót do artykułu
Pojebalo im sie w durnych łbach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znam z autopsji opisany sposób wydawania przez szkoły "świadectw" ukończenia danej klasy! TAK JEST od wielu lat( wiem, że od 1995 roku na pewno) : NIGDY UCZNIOWIE nie odbierali sami cenzurek, bo OSTATNI DZIEŃ w szkole to były NORMALNE LEKCJE - często testy ( w okolicach 1. - 7. czerwca). A wyniki i świadectwo dostawali i dostają rodzice ( opiekunowie) drogą mailową około połowy lipca . TAM nauczyciele PRACUJĄ od pierwszego dnia szkoły ( 13- 17 sierpnia) - pierwszy dzień = wszystkie lekcje. Uczniowie sa zobowiązani przyjść do szkoły kilka dni wcześniej po rozkład lekcji, przydziały szafek i klucze, plan "wędrówki" po szkole z klasy do klasy każdego dnia, etc. I tak jest ostatniego dnia szkoły. Potem nauczyciele nadal pracują , sprawdzają testy , eseje, etc, wystawiają oceny, opinie o uczniach ,- ich brakach i potzrebach, wypełniają setki druków, druczków, robią zestawiania statystyczne. U NAS NAUCZYCIELE MAJĄ " AMERYKĘ" -stan wg naszych wyobrażeń. A uczniowie szwendają się i obijają od początku maja ! I uczniowie i nauczyciele UDAJĄ< że się uczą i PRACUJĄ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, opuściłem NAJWAZNIEJSZE: tak jest w USA !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...