Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hej politycznie poprawni miłośnicy bezstresowego wychowania. 40 już lat temu będąc w głębokiej "podstawówce" przyszło mi do głowy zacząć jarać cybuchy. Jak się tata dowiedział dostałem kilka pasów na gołą d..e i tak pomogło, że nie palę do tej pory. Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego całego pastora lać ile wlezie tylko najpierw zdjąć mu spodnie żeby dobrze poczuł swoją szkołę IMBECYL!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej politycznie poprawni miłośnicy bezstresowego wychowania. 40 już lat temu będąc w głębokiej "podstawówce" przyszło mi do głowy zacząć jarać cybuchy. Jak się tata dowiedział dostałem kilka pasów na gołą d..e i tak pomogło, że nie palę do tej pory. Dziękuję.
 Zdjac pieluche czytales to? Chyba trzeba mieć mocno nasrane w glowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lać dziecko, które nosi jeszcze pieluchy? I co ono z tego zrozumie? Ja bym łał tego pastora i to kijem przez łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Rutkowska, proszę zająć się opieką nad dziećmi, a nie pisaniem pism! Ewentualnie proszę założyć biuro redagowania pism urzędowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to pastor Chojecki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przysięgam, że doniosę na policję na każdego, kto krzywdzi dziecko. Słusznie się obawiacie dranie. Lepiej nawet nie próbujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to babtyści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty czym się zajmiesz ? Pani Rutkowska tak jak i każdy inny może pisać pisma gdzie chce i do kogo chce . Co Twoja wypowiedź miała w ogóle na celu?  Czym się tak oburzyles?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że po zdjęciu pieluchy nie było przyucźania do "pieszczot" tj. w tęczowych książkach napisano. I trzeba pamiętać, że obecna młodzież zachowuje się "lepiej" (nie mówić) dzięki bez klapsowemu wychowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miruś, Pani Rutkowska zajmuje się dziećmi w sposób wzorowy. Niech Cię głowa o to nie boli. Spokojna twoja rozczochrana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że po zdjęciu pieluchy nie było przyucźania do "pieszczot" tj. w tęczowych książkach napisano. I trzeba pamiętać, że obecna młodzież zachowuje się "lepiej" (nie mówić) dzięki bez klapsowemu wychowaniu.
 W tym to mistrzami sa panowie w czarnych sukienkach zamieszkujący na koszt podatników w budynlach z plusem na dachu. W końcu takich tomaszów f. jak ten z opola lubelskiego jest na pęczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że po zdjęciu pieluchy nie było przyucźania do "pieszczot" tj. w tęczowych książkach napisano. I trzeba pamiętać, że obecna młodzież zachowuje się "lepiej" (nie mówić) dzięki bez klapsowemu wychowaniu.
W tym to mistrzami sa panowie w czarnych sukienkach zamieszkujący na koszt podatników w budynlach z plusem na dachu. W końcu takich tomaszów f. jak ten z opola lubelskiego jest na pęczki. Widać, że masz wiedzę w tym temacie ..., pewnie często bywasz na zakrystii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że po zdjęciu pieluchy nie było przyucźania do "pieszczot" tj. w tęczowych książkach napisano. I trzeba pamiętać, że obecna młodzież zachowuje się "lepiej" (nie mówić) dzięki bez klapsowemu wychowaniu.
W tym to mistrzami sa panowie w czarnych sukienkach zamieszkujący na koszt podatników w budynlach z plusem na dachu. W końcu takich tomaszów f. jak ten z opola lubelskiego jest na pęczki.
 Widać, że masz dużą wiedzę w tym temacie, pewnie często bywasz na zakrystii...? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Kiedy Cenzorka zacznie publicznie palić książki, które jej nie pasują?
  • Wypada wpierw pismo wystosować, a dopiero potem o tym informować.
  • Czemu ma służyć informowanie byłego Rzecznika Praw Dziecka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham te skrajności bandy histeryków. Dzieciak ma wiedzieć, że nie jest nietykalny. Mój jak raz i drugi został mocniej klepnięty w tyłek za miotanie się i wrzaski szybko zrozumiał, że jedyne co w ten sposób zyska, to piekący pośladek. Bunt dwulatka skończył się błyskawicznie. Tak samo roczna córka, wieczny cyrk przy przewijaniu. Ale szybko skojarzyła, że to też kończy się niemiłym uczuciem, przestała. I nikt ich ani nie katował, ani się nad nimi nie znęcał, najpierw były wielokrotne próby załatwienia sprawy polubownie. Zimny, "obliczony" klaps jest dobry, tłuczenie w furii nie. Akcja = reakcja, jak nie rozumie po dobroci, to trzeba inaczej. I moje dzieci dalej będą dostawały po tyłku, jak zasłużą. Na szczęście od dawna się to nie zdarzyło i bardzo mnie to cieszy. A wy sobie chowajcie rozpuszczone potworki, którym się wydaje, że im wszystko wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zanim uderzysz dziecko zdejmij mu pieluchę. Klaps to wyraz posłuszeństwa Bogu. Robiąc dziecku lanie trzeba być czujnym, bo ktoś może to zgłosić na policję" RELIGIA TO CHOROBA UMYSŁOWA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci bić nie wolno i jest to od dawna zabronione więc autor nawołujący do przestępstwa powinien być ukarany przez sąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci bić nie wolno i jest to od dawna zabronione więc autor nawołujący do przestępstwa powinien być ukarany przez sąd
  • Spróbujcie ukarać amerykańskiego pastora.
  • Co jeszcze? Czyżby rozstrzelanie za samo czytanie książek, które waszym cenzor(k)om "śmierdzą"?
  • Co za podły totalitaryzm pod pozorem ochrony dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumaczenie religiją i Bogiem swoich chorych pomysłów to doskonała droga do fanatyzmu. No bo jak "bóg tak chce" to co ma robić osoba wierząca? Tak samo zachowują się islamiści, taranujący autami niewinnych ludzi "w imię boga!" Ja też mogę powiedzieć, że ukradę ze sklepu to i owo bo "Bóg chce mnie doprowadzić do stanu błogosławieństwa"... Oszołomstwo połączone z fanatyzmem to zawsze mieszanka piorunująca! Ludzie, nie dajcie sobie wmówić, że trzeba robić tak i siak tylko dlatego, że ktoś wam powie, że Bóg tak chce. Macie własne sumienie i działajcie w zgodzie z nim a nie z odgórnymi zasadami wymyślanymi po to, bo tępić lub usprawiedliwać pewne zachowania. Myślcie, nie przyjmujcie nic za pewnik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...