Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy warto studiować dietetykę?

Utworzony przez sistoro, 9 sierpnia 2018 r. o 11:16
Myślę na poważnie o tym kierunku. To moja pasja, interesuje mnie to.  Tylko że nie mam nikogo, kto siedzi w tym temacie i mogę się go poradzić. Co sądzicie o tym kierunku? Czy warto go studiować? Jest potencjał? Nie zabraknie miejsca dla dietetyków? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na tym kierunku od dwóch lat - w październiku zaczynam kolejny rok. Cóż - pracy jest sporo, na mojej uczelni wymagają, ale dzięki temu rzeczywiście widzę, że studia mogą cokolwiek dawać. Ja już dorabiam w branży, na różnych tematach. Tak naprawdę w przypadku studiów kluczowe znaczenie ma podejście studiującego. Sam papierek nic nie daje bez porządnie przepracowanych studiów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zacznijmy od tego, gdzie się uczysz, jakie miasto, jaka uczelnia? Ciężko było się tam dostać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawa, Szkoła Mydłowskiej. Dostać się? Szczerze? Nie pamiętam, ile było osób na miejsce. U nas raczej większym problemem jest to, że trzeba się sporo uczyć, ale przynajmniej nie działa to na zasadzie zdobywania papierka. Faktycznie widzimy efekty naszej nauki. Tzn. całość jest skoncentrowana na konkretach, a nie na bzdurach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja siostra jest w Szkole Mydłowskiej, ale na kosmetologii. Nie znam szczegółów odnośnie do nauki. Wiem jednak, że już na studiach ma pewne zlecenia branżowe, z którymi całkiem nieźle sobie radzi. Wiem też, że kiedy szukała uczelni, to sprawdzała wiele różnych miejsc - gadała ze studentami i w kilku miejscach była też na żywo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest praca po dietetyce? Jestem teraz na ostatnim roku i sama nie wiem, na co iść. Ogólnie dietetyka mnie interesuje i myślałam o niej, ale sama nie wiem, czy ludzi na tym kierunku nie zrobi się zbyt wiele. Jest na forum ktoś, kto pracuje w zawodzie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca? Jak najbardziej jest. Córka skończyła dopiero pierwszy rok, a już znajduje zlecenia związane z zawodem. Wiadomo, że z czasem możliwości będzie mieć tylko większe. Ale ona naprawdę interesuje się tym, co robi i nie poszła na ten kierunek dla samego papierka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebujesz więcej argumentów? Powinno się przede wszystkim studiować kierunki związane z zainteresowaniami, a nie byle co. Studia dla papierka już dawno przestały mieć sens. Jeśli studiować, to z nastawieniem na prawdziwe uczenie się zawodu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...