Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przydługawy post, ale zgodzę się z kolegą -felipe_96. Dodam jeszcze. Jeśli już zdecydujecie się na studia, to polecam rozpocząć szukanie pracy/stażu/praktyki tak szybko jak się da. U mnie na Politechnice to nie było takie proste, bo dzienne studia były ciężkie właściwie do początku 5-go roku, ale gdzieś indziej się da. Odradzam natomiast rzeczy typu studiowanie dwóch kierunków na raz, bo to na nikim wrażenia nie robi. Odradzam również wkuwanie po nocach aby zaliczać na samych piątkach, chyba, że jesteś na tyle wybitny w danej dziedzinie i masz zamiar zostać po studiach na uczelni. Udaje się to jednak nielicznym. Ja wybitny nie byłem (średnia z 5 lat - 3,2; ocena na dyplomie - 4 po dobrym obronieniu pracy), ale w czasie studiów załatwiałem sobie różne szkolenia branżowe, chodziłem na praktyki (prawdziwe, nie "wakacyjne"), zdobywałem branżowe certyfikaty, uczyłem się samodzielnie angielskiego (mizerny jego poziom na uczelniach) inwestowałem w siebie i teraz niejeden piątkowicz może mi zazdrościć pracy, rozwoju i zarobków (jak na Lublin i nie tylko). Warto o tym wiedzieć, a na uczelni profesorowie Wam o tym nie powiedzą, bo żyją w innym świecie, oderwani od realiów rynkowych. Tak samo zresztą podchodziłem do sprawy już w szkole średniej i celowałem w te tematy i przedmioty, które pozwolą mi dostać się na te konkretnie studia. Poza tym dobrze się bawcie, studia to fajny okres w życiu. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MATURZYŚCI - poczytajcie komentarze -felipe_96. oraz ceik85 i WEŹCIE JE SOBIE DO SERCA bo piszą oni 100% prawdę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...