Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzień Edukacji Narodowej. Najlepsi nauczyciele i dyrektorzy dostali medale [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 października 2019 r. o 22:12 Powrót do artykułu
Wstyd być teraz nauczycielem przez takich ludzi jak Broniarz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dniu Edukacji Narodowej Żuk z Nieznalską przygotowali nam niesamowitą lekcję z historii - kilka dni wcześniej jak mówili , posadzili żonkile w tym miejscu a zobaczcie jaki chwast z tego wyrósł . Haniebna potwarz zadana Narodowi Polskiemu z udziałem gospodarza Miasta - niesamowite . Skłaniałbym się do zrobienia czegoś podobnego gdzie należałoby obnażyć żydobolszewickie bestialstwo jakiego ta nacja dopuściła się ,dokonując mordów na Narodzie Polskim po II Wojnie Światowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starzy nauczyciele juz czas na emeryture....jak to zenujaco wyglada....tyle mlodych czeka.....smutne twarze staruszkow ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalniaki piją sobie z dzików i z pogardą wysławiają o Polakach co to musieli do roboty aby chołota mogła się edukować. Tak za k0muny i tak za 8 lat nierządów Tuska. Taras tylko medale i premie na koszt państwa z nienawidzonego przez nich i odprawy po 100 000 złotych. Może teras rząd zrobi z nimi to co by się nalezalo i pogonić na bezrobocie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieznalska w Dzień Edukacji Narodowej , za przygotowaną nam pod murami Zamku "lekcję" z historii została opłacona przez Żuka...... a może i odznaczona ? W normalnym człowieku, Polaku ten fakt budzi obŻydzenie -TYLKO NIE W URZĘDNIKACH LUBELSKIEGO UM. Dwa dni wcześniej ponoć sadzili tam żonkile, pytanie czemu z tego tak ohydne gó*no wyrosło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć przyjaciele, chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że dostałem moją pożyczkę, i było łatwo i szybko, jeśli potrzebujesz pożyczki na opłacenie rachunków za e-mail: donaldshawloanhelp@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...