Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzień Edukacji Narodowej. Pedagodzy odbierają medale [lista nagrodzonych]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2019 r. o 20:59 Powrót do artykułu
Kochamy Was Nauczyciele - wsród wielu obowiązków macie kolejne, bardzo ważne zadanie do wykonania - trzymajcie gender i lgbt z dala od naszych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te medale niech sobie wsadza tam gdzie słonko nie dochodzi Ja swój złoty oddałem na skup złomu bo tyle wart i niech oczu nie mydlą! Niech zamiast tej blachy nic nie wartej lepiej złotówkę do pensji dolozą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
42 lata w zawodzie i taki pazerny nie byłem i nie jestem. KOmunie zawsze mało. Ciekawe kto i za co dał ten medal i PO co? A to, że oddałeś na złom, to taka prawda, jak tych co tak usilnie chcą przejąć władzę w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaK ZA KOMUNY rozdajom na prawo i lewo, ale to tylko ściema na ktorom mało kto siue nabiera; mój kumpel klął jak cholera , bo w tamtym roku został odznaczony jakims metalem i musiał kupic sobie gajerek, pojechac do stolicy województwa i jeszcze czas doliczyć mówił że jak by dostał stówke to przynajmniej flaszke by wypił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"We invented the history of Poland as a tolerant, open country (...). Meanwhile, we did terrible things as colonizers, a national majority that suppressed the minority, as slave owners or murderers of Jews." - Olga Tokarczuk (Noble laureate)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno wychowawczej nie mają nic wspólnego z nagrodą. Wszyscy wiemy, że nagradzani są za pracę administracyjną w większości pracę organizacyjną, za poświęca ie czasu na działania menadżerskie, biurokrację szkolną a co to ma wspólnego z efektami w wychowaniu lub poświęceniu czasu dzieciom, nic. Tak się tylko to nazywa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W odpowiedzi na: Co mówić by jako kraju tolerancyjnego, otwartego (...). Tymczasem robiliśmy okropne rzeczy jako kolonizatorzy, większość narodowa, która tłumiła mniejszość, jako właściciele niewolników lub mordercy Żydów. ”- Olga Tokarczuk (laureatka szlachty)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co te medale?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsrod tych wszystkich wymienionych osób, większość nie zasługuje na żadne medale, podziękowania, dyplomy i inne nagrody. Jedyne czego chcą to podwyżek , sami od siebie nic nie dają , tylko wymagają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielu pokaz PITa i pochwal sie ile zarabiasz rocznie ze wszystkimi dodatkami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...