Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2019. Matematyka - odpowiedzi i arkusze CKE. "To była masakra"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2019 r. o 14:55 Powrót do artykułu
Bardzo łatwy egzamin. Dobrze nas do niego przygotowali. I nie chodziłem na korki jak inni. A mój kolega z innego gimnazjum co chodził na korki mówi że koszmarny był egzamin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zawsze można strzelać. Ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też strzelalem. Kozami i w kolegę. Na luzie wszystko. Przecież i tak nie można go oblac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ściemniaj gościu, po komentarzu widzęże grzaleś tyłek w pokoju i zabawiałeś rozmową miss pokoju nauczycielskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połowę zadań można zrobić na logikę. Naprawdę niski poziom. Dawno zakończyłam edukację (więc nie mam żadnego kontaktu z zadaniami typu trójkąty, kwadraty, graniastosłupy) i tylko przy jednym musiałabym trochę więcej pomyśleć (udowodnienie trójkątów przystających).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro dziewczyna twierdzi, że "znała odpowiedzi" to cały egzamin do powtórki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś się zajmie nieprawidłościami przy powoływaniu komisji i podczas przebiegu egzaminów (np. telefony na sali)? Czy "cel uświęca środki" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez niektore zadania sa tutaj blednie rozwiazane, to z malinami wyszlo 0,55 a z osia 1250.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z malinami wychodzi 0,65, a z osią 1500 więc to chyba raczej Ty masz błąd i przyroda była trudna ale ponad 90% z matmy będę mieć więc się cieszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu masz potwierdzenie moich słów : x - masa koszyka na maliny x = 0,05 kg a - masa piewszego pojemnika z malinami a + x = 3/4 kg b - masa drugiego pojemnika z malinami b + x = 0,70 kg c - masa malin w trzecim pojemniku c = ? a + x + b + x + c = 2 kg + 2x a + x = 3/4 kg a + 0,05 kg = 0,75 kg |- 0,05 kg a = 0,70 kg b + x = 0,70 kg b + 0,05 kg = 0,70 kg |- 0,05 kg b = 0,65 kg a + x + b + x + c = 2 kg + 2x |- 2x a + b + c = 2 kg 0,70 kg + 0,65 kg + c = 2 kg 1,35 kg + c = 2 kg |- 1,35 kg c = 2 kg - 1,35 kg c = 0,65 kg a tu to zadanie z osią : 1 000 - 250 = 750 750 / 6 = 125 125 * 12 = 1 500
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...