Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny a strajk nauczycieli. Co czeka uczniów? [POLSKI, HISTORIA, WOS]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2019 r. o 11:54 Powrót do artykułu
A może poprosić Krowy+, bo świnie+ same się zgłosiły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jednym z forów osoba o nicku Vincent stwierdziła, że skoro nauczyciel pracuje tak dużo jak mówi to powinien w czasie strajku spać na styropianowe w szkole. Wziąłem sobie to do serca i dziś tak zrobię... Tylko żeby nie było że okupuje szkole. Ja spełniam wolę rodzica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele zadzwońcie do Łodzi czy Broniarz pozwolił otworzyć szkołę której ZNP jest właścicielem przy okazji zapytajcie jakie są tam place. Może wam koledzy powiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto będzie odpowiadał za nie zrealizowaną podstawę programową? Broniarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może poprosić Krowy+, bo świnie+ same się zgłosiły.
 Już się zgłaszają... Tak w radio słyszałem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, ale wg MEN i ***zji strajkuje tylko 48,5% szkół. Więc te szkoły które pracują i nie strajkują, spokojnie mogą zająć się dziećmi, egzaminami, itd. O co ten szum? Skąd ten płacz MEN-u i urzędników partyjnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg prawa za dni w które zgraja z ZNP nie wykonuje pracy nie powinno się wypłacać wynagodzenia. Mam nadziję, że odpowiednie służby tego dopilnują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świnią to jest każdy kto próbuje przeszkodzić mojemu dziecku w pisaniu egzaminu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami oceńcie czy po 15-latach nauczania biologii w liceum w moim rocznym zeznaniu podatkowym uwzględniającym płacę zasadniczą+dodatki+nagrody+13 mam wpisane 89270,00zł brutto. Wg mnie te zarobki pozwalają na wegetację a nie normalne życie - min. raz do roku wakację i kupno nowego samochodu w salonie tak co 5lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świnią to jest każdy kto próbuje przeszkodzić mojemu dziecku w pisaniu egzaminu.
 Nie denerwuj się. MEN ma wszystko pod kontrolą. Tysiące osób do pilnowania się zgłosiło . W co drugiej szkole brak strajku. Twoje dziecko napewno zda egzamin. Nawet pewnie jeszcze lepiej napisze bo nie będzie musiał patrzeć się jak ty mówisz na świnie w zespole nadzorujacym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedza i poziom zaangażowania wiekszosci nauczycieli predysponuje ich jedynie do wypasania swin i dojenia krów. Nie wiem za co chca zarabiac 8000 zl ? Poza tym tych zdolnych i ambitnych i tych slabych wrzuca sie do jednego worka płacowego. Tu jest problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami oceńcie czy po 15-latach nauczania biologii w liceum w moim rocznym zeznaniu podatkowym uwzględniającym płacę zasadniczą+dodatki+nagrody+13 mam wpisane 89270,00zł brutto. Wg mnie te zarobki pozwalają na wegetację a nie normalne życie - min. raz do roku wakację i kupno nowego samochodu w salonie tak co 5lat.
 Akurat się mylisz. Biologi jest tyle w podstawach co kot naplakal. Przeważnie 1 godzina tygodniowo. Nauczyciel biologii takiej sumy na oczy nie widział. Tu trudno na etat uzbierać z godzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za cały bałagan w oświacie odpowiada rząd z Panią Zalewską na czele! A gdzie jest i co robi Pani Zalewska? Od wczoraj jakoś nikt jej nie widział !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy rodzice mniej przejmujcie się egzaminami, a bardziej tym gdzie wasze pociechy miejsce w nowej szkole znajdą. We wrześniu to wy będziecie protestować jak przyjdzie dowozić dziecko do odległej miejscowości bo w Lublinie zabraknie miejsca. Ja też powiem wtedy że strajk jest polityczny bo przed wyborami.  Pamiętajcie są teraz dwa roczniki dzięki reformie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabe wyniki egzaminów MEN usprawiedliwi strajkiem. Egzamin klas 8 to będzie pogrom, dno - obym się mylił. Podstawa programowa przygotowywana była na kolanie, szybko i byle jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poroszą krowy+, jeżeli świń+ nie wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliża się 13.00 koniec strajku na dziś połowa nie....bòw już w domku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jazda to się dopiero zacznie we wrześniu jak połowa górników nie dostanie się do "wymarzonej" szkoły. Wtedy podziękujecie Zalewskiej, Szydło i Kaczyńskiemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zlikwidować karte nauczyciela a nauczycieli zatrudniać na zasadach B2B i wtedy przynajmniej by zaczeli sie przykładać do swojej pracy bo można by bez problemu rozwiązać kontrkt jak wyniki nauczyciela by były słabe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...