Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin ósmoklasisty 2019 - język polski. Odpowiedzi i arkusze CKE

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 kwietnia 2019 r. o 10:18 Powrót do artykułu
Już po egzaminie. Źle nie było. Dzięki strajkowi miałem tydzień na spokojne powtarzanie. Jutro może być trudniej niestety. Boję się matematyki strasznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10:26 i już podane arkusze egzaminacyjne. Nie za wcześnie???120 minut na pisanie. Egzamin rozpoczął się nie wcześniej jak o godzinie 9:00 Dziwne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic w tym dziwnego. Arkusze są prawnie chronione do czasu rozpoczęcia egzaminu. Przecież zdający na sali nie mają urządzeń telekomunikacyjnych więc nie ma obawy o niesamodzielna pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłem pisać egzamin właśnie, ten egzamin był próbny, był inny :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie TEMATY i PYTANIA ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAŁY KSIĄŻĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze to nie spodziewałam się takiego łatwego egzaminu. Mało było z gramatyki a trzeba było znać lektury. Ciekawe co jutro z matematyką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córka bardzo zadowolona , mówi że nie spodziewała się tak prostego egzaminu, jutro matma trzymajcie za wszystkich zdających kciuki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycieli powinno powinno być o połowę mniej, tak jak zmalała liczba uczniów. Zostawić tylko najlepszych, a nie leni i zatrudnianych po znajomości. A strajkowicze, którzy wzięli dzieci młodzież za zakładników, pod sąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam żal do nauczycieli, że przed tak ważnym egzaminem 8 klasisty nie było ich przy moim dziecku. Nie zrealizowano materiału. Kto odpowie jak jutro mój syn nie obliczy całki albo równania rozniczkowego nie rozwiąże?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...