Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ESN UMCS szuka Mentorów dla obcokrajowców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2019 r. o 16:19 Powrót do artykułu
Super ;) Fajnie że jest cos takiego moim zdaniem nie ma nic lepszego niż poznawanie nowych kultur,ludzi,gdybym był studentem chętnie bym sie pisał na mentora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie poznałabym jakiegoś studenta z Turcji. Oglądałam w telewizji "***" i bardzo mi się podobało :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pieknie na zdjeciu kolorowe flagi z roznych panstw a prawda jest taka, ze 99% studentow zagranicznych UMCS to ukraincy; nie wiem jaki stanowia procent ogolu studentow ale jest on bardzo wysoki; nie ucza sie polskiego bo nie musza, maja ulgi i pomoc panstwa i uczelni na kazdym kroku; sa traktowani lepiej niz polscy studenci. To jest skandal bo uczelnia jest utrzymywana z polskich podatkow ew. z pieniedzy, ktore placa polscy studenci zaoczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie zostałbym mentorem jakiejś Czeszki! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli chodzi o chlopaków ,wzorcowym mentorem jest macirewicz,ale czy zechce ?czy nie będa za starzy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukają promotorów multikulti
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...