Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Indeksy lubelskich uczelni jeszcze czekają na nowych studentów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2019 r. o 11:10 Powrót do artykułu
Kto wymysla takie kierunki hahaha? Kasa nie smierdzi wiec mnoza sie zupelnie bezuzyteczne kierunki, ktore moze ukonczyc ktos kto kiedys z trudnoscia ukonczylby gastronomik;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czekają na chętnych na bezpłatne, zaoczne studia z indywidualnym tokiem nauczania to trzeba je przekazać do lubelskiego AZS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Indeksy? Phi, to chyba tylko na Politechnice, już chyba znaczna większość uczelni i nie tylko w Lublinie zradykalizowała się i wprowadziła e-indeksy. Duża część studentów rozpoczynających studia często ma kłopoty by okiełznać taki system, nie mówiąc o profesorach i doktorach, zwłaszcza tych starszej daty. Papierowe indeksy nie były i nie są złe, nikt na nie nie narzekał, był to także swego rodzaju symbol akademicki, tradycja oraz miejsce zapisu postępu w nauce, bezpieczne, bez logowania, pamiętania hasła czy loginu, jedynie trzeba było uważać by go nie zgubić ale z tym problemów raczej nie mieli studenci. Ale Unia ma pomysły i daje pieniądze, to jakże tego nie wprowadzić, szkoda tylko, że bez udziału czynnika społecznego, jakieś sondy, ankiety, konsultacje - nie ma - zresztą teraz tak jest wszędzie jak tylko gdzieś pojawia się jakaś informatyczna/cyfrowa innowacja w jakiejś instytucji, miejscu usługowym, uczelni, służbie zdrowia itp. itd. - to nie pyta się nikogo o zdanie czy zgodę, tylko wdraża, a co. A potem się dziwić, że ludzie nie ufają różnym instytucjom i usługom - bo jak mają ufać jak się ich traktuje niepoważnie, przedmiotowo, z góry, no to jest co jest. Jaki wniosek z tego płynie? Że nie wszystko co Unia wymyśli jest słuszne i trzeba koniecznie realizować, czasem jeśli coś funkcjonuje lub funkcjonowało dobrze nie warto z tego rezygnować tylko dlatego, że gdzieś jest jakaś moda i innowacje. Nie dajmy się zwariować na tle tych usilnych informatycznych liberalizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wybiera się ktoś z Was od padziernika na studia na WSB? Nie wiecie może do kiedy mają otwartą rekrutację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Deva, rekrutacja w oddziałach WSB jest jeszcze otwarta. W każdej chwili możesz aplikować poprzez naszą stronę internetową wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia lub bezpośrednio w wybranym oddziale uczelni. Rekrutacja potrwa do końca września lub do zapełnienia wszystkich wolnych miejsc. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze mają ja wczoraj aplikowałam , Miłym zaskoczeniem było to ze nie musiałam płacić wpisowego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez nie płaciłem wpisowego :D spoko kierunki oferuje ta WSB trzeba przyznac :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSB spoko wybrałem specjalizacje big data mam nadzieje ze za kilka lat nadal bedzie takie duze zapotrzebowanie jak teraz na ludzi z ta specjalnoscia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...