Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak może wyglądać terrorysta? Dyrektorzy lubelskich szkół zaskoczeni poradnikiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 września 2019 r. o 11:27 Powrót do artykułu
"Jak może wyglądać terrorysta?"*** Terrorysta może wyglądać przez okno . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to elektrycy mają przechlapane. Idąc do szkoły naprawić awarię (lub wykonać inne prace elektryczne) niosąc zwój kabli i przewodów według tej kretyńskiej instrukcji mogą być uznani za terrorystów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lubelskiem terrorysta ma za pazuchą siekierę! Proste!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem po operacji. Wystają ze mnie kable. Proszę przyjechać i mnie zwinąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak wystaje mu jeden kabel ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak wystaje mu jeden kabel ?
 Znaczy - donosiciel . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Jak wygląda potencjalny zamachowiec? Jest samotny albo wchodzi z osobą, która następnie go opuszcza. Porusza się niespokojnym krokiem. Jest ubrany nieadekwatnie do pogody, albo ma wystające kable." - niech dodadza, ze ubiera sie na czarno, dobrze, ze juz dawno ukonczylem szkoly bo zamkneliby mnie jako terroryste;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz samotny facet nie tylko bedzie placil na cudze potomstwo 500+ itp, pewnie w porzyszlosci bykowe to jeszcze wezma go za terroryste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli, że ksiądz jest potencjalnym terrorystą? Ubiera się nieadekwatnie do pogody, ekstrawagancko bo w sukienkę, pod którą kto wie jaką chowa broń.... np. nagą broń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opis terrorysty: rezprezentujacy obce panstwo facet chodzacy w dlugiej czarnej sukience, moralizuje i poucza wszystkich, wszedzie sie wtraca i politykuje publicznie agitujac za jedna partia, czesto ma sklonnosci homoseksualne i pedofilskie, przepisy prawa go nie dotycza, udajacy eremite hipokryta, ktoremu nie obce sa uciech ziemskie i w pelni z nicj korzysta - wszak nie samym chlebem zyje czlowiek;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dowodzi jak mocno oderwało i daleko odrzuciło urzędasów i biurwy od rzeczywistości...! Siedzenie w klimatyzowanych ministerstwach i przechadzanie po marmurowych korytarzach a wieczorem oglądanie TVPiS powoduje ich dryf na przestworza oceanu niewiedzy i głupoty... Pewnie napisanie, wydania i dystrybucja tego "poradnika" kosztowało krocie polskiego podatnika... Jak zwykle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak PiS eksperci uznali,że terrorystą maja wystawać kabelki to terroryści mają się do tego zastosować.Jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...