Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaka była matura 2017 z polskiego? "Temat rozprawki zaskakująco łatwy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 maja 2017 r. o 13:24 Powrót do artykułu
i gdzie te *** odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i niech ktoś mi teraz wytłumaczy dlaczego jest tak że maturzysta potrafi bez problemu napisać maturę która może i łatwa jest dla nich ale większość ludzi 30+ miało by z tym problem , a potem taki maturzysta dodatkowo po skończeniu studiów idzie do pracy i jest jak upośledzony umysłowo , nie potrafi wykonać najprostszych zadań ani odrobinę logicznie pomyśleć. Czy ktoś zadał sobie to pytanie??? Czy szkoła jest naprawdę po to żeby wypuszczać tak wykształconych ludzi aby stali się bezmyślnymi wyborcami lub pomywaczami w UK, komu na tym zależy . Wiedza szkolna nijak się ma do życia, szkoła jest zabójcza dla umysłu a szczególnie do radzenia sobie w życiu. Po co komu daty bitew średniowiecznych , znajomość Pana Tadeusza czy obliczanie całek? Potem mamy takiego Pana Kukiza który pluje na innych bo nie potrafi PITa wypełnić albo ministra spraw zagranicznych bez znajomości żadnego języka obcego. Drodzy maturzyści , kończcie te nauki na tym etapie i uczcie się życia , szkoda czasu na te bzdury w szkołach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek na polskim ściągał, tak że luzik. Jesteście lepsi niż on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"​Pracę magisterską napisałem w 11 dni - Ja pisałem rękopis, żona przepisywała go, by był bardziej zrozumiały, zaś teść przepisywał go na maszynie do pisania" - przyznał się 6 lat temu pewien prezydent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda chodził na roraty - skandal! Komorowski ściągał na maturze - oj tam oj nic takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bul w największym polskim radio przyznaje się, że ściągał na maturze z matematyki. To się nie dzieje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyno z butelką wody na pierwszym zdjeciu jesteś śliczna! powodzenia w pozostałej częsci matury ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pożyczki na dowód w 15min na twoje konto ***kredytyk.pl od 100zł do 200.000zł bez zaswiadczen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może lepiej jest kończyć szkoły po których jest bardzo duża szansa,że raz będziemy mnieli prace,a dwa że będziemy mnieli prace która bedzie sprawiała nam przyjemność.A nie kończenie studiów na kierunkach po których albo w ogóle sie nie ma pracy,lub co najwyżej pracuje sie w Biedronce na kasie lub siedzi sie na sluchawce i wciska sie ludziom jakieś produkty lub towary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...