Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie studia wybrać?

Utworzony przez radek, 1 września 2015 r. o 13:24
klara napisał:
obecnie WSB ma również ciekawą ofertę z tego co się z nią zapoznałam to przy zapisie na II stopień studió do 30.04.18 - oszczędzam 600 PLN a 400 PLN dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej razem 1000 PLN na razie zastanawiam się nad kierunkiem na którym bym chciała studiować.
Witam! Tak właśnie jest. Dzięki aplikacji na studia II stopnia na naszych uczelniach można skorzystac własnie z takiej promocji. Osoby zainteresowane studiami II stopnia: standardowymi, połączonymi z podyplomowymi oraz online zapraszam po szczegóły na stronę wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zaoczne również? Czym studia online się właściwie różnią od zaocznych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ankamanka napisał:
Czy zaoczne również? Czym studia online się właściwie różnią od zaocznych?
  Witam! Moja droga promocja obowiązuje na wszystkich rodzajach studiów II stopnia w naszych oddziałach. Studia są w 100% online. Zajęcia prowadzone są zarówno w sposób tradycyjny, jak i z możliwością wyboru formy w pełni e-learningowej. Dzięki temu będziesz mogła ograniczyć czas spędzony na uczelni oraz oszczędzisz na dojazdach. Zapraszam do skorzystania z naszej oferty. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jeszcze przy okazji spytam, czy korzystając z tej promocji muszę zapłacić za cały semestr/rok z góry czy jest możliwosć płatności w ratach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ankamanka napisał:
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jeszcze przy okazji spytam, czy korzystając z tej promocji muszę zapłacić za cały semestr/rok z góry czy jest możliwosć płatności w ratach?
  Witam! Ankamanka, promocja obowiązuje przy zapisie i możesz z niej skorzystac bez względu na rodzaj płatności. Opłaty za studia możesz wnieść w całości lub w wygodnych: 2,10 lub 12 ratach. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jeśli kiedyś byłam już na stodiach II stopnia na WSB i chciałabym teraz wrócić to też takie promocje mnie obejmą? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Karinka, jeśli jesteś absolwentem WSB to możesz skorzystac ze specjalnej promocji zniżkowej w kwocie 1400 zł: dzięki 1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej na pierwszym roku studiów oraz 400 zł zniżki we wpisowym. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do kiedy oboiązuje ta zniżka cenowa na studia II stopnia na WSB ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
januszeg napisał:
a do kiedy oboiązuje ta zniżka cenowa na studia II stopnia na WSB ?
Witam! Januszeg obecnie promocja zniżkowa trwa do 31 maja. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla wszystkich kierunków dotyczy promocja znizkowa dla studiów magisterskich ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
danek napisał:
dla wszystkich kierunków dotyczy promocja znizkowa dla studiów magisterskich ?
Witam! Danek promocja dotyczy studiów magisterskich w standardowym trybie, połączonych z podyplomowymi oraz online. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czym polega magisterka na WSB razem z podyplomowymi? To jest kwestia robienia jednocześnie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też zastanawiam się nad magisterką razem z podyplomowymi na WSB wiem że jest taniej a jak to wygląda w praktyce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Kasiaka, zibi studia takie pozwalają zdobyć dyplom magistra oraz uzyskać dyplom studiów podyplomowych. Więcej informacji o tych studiach na naszej stronie wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia/sciezka-ze-studiami-podyplomowymi Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy takie studia razem z podyplomowymi kosztuja w WSB coś dodatkowo? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapewne się takie rozwiązanie na WSB się opłaca dzieki temu zaoszczędzisz czas i pieniązki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chę zrobić sobie uprawnenia by moc pracować  z dziećmi z aspergerem i innymi potrzebami edkacyjnymi, nie wiecie gdzie dobrze robią taką podyplomówkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie ciekawy jestem ile mozna ogólnie zaoszczędzić korzystając z takiego rozwiązania jak połączenie magisterki i podyplomówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co czytałem promocja cenowa na WSB na magisterkę trwa do 19 wrzesnia jest wiele ciekawych kierunków po których będzie łatwiej znaleść pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze tytuł magista sie przyda do tego wiedza równiez także moim zdaniem warto sie uczyć a jeżeli jest promocjia cenowa to tym bardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...