Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest data strajku nauczycieli. ZNP ogłosił decyzję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2019 r. o 14:17 Powrót do artykułu
Zasadnicze pytanie: Kto chce skłócić Polaków z nauczycielami? Jaki ma w tym cel? W jakich mediach będą to robić? Ludzie bądźcie z nauczycielami oni naprawdę mają rację. Strajk jest nie tylko o zarobki ale też pokazanie środkowego palca tzw. reformie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZMATA namawia do Strajku .A gdzie byłeś Skur. jak rządziła partia Peło i zdrajcy PSL ? 12 tys.zarabiasz przyznałeś się kolegom i koleźankom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODZICE proszę Was pamiętajcie o jednym (piszę to z całkowitym przekonaniem) - Wam i Nam chodzi o dobro dzieci i młodzieży. Nie dajmy się podzielić. Naprawdę nie mamy innego wyjścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniarz kiedyś: "nie dla gimnazjów" Broniarz niedawno: "nie dla likwidacji gimnazjów" Broniarz dziś: "strajk gdy egzaminy w gimnazjach" Tym razem to nie jest protest polityczny, to dla dobra dzieci i rodziców - wiarygodnosc ZERO - pacynka schetiny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FACIO PRZYTULA  12 000 MIESIECZNIE - WIEC NA ROZKAZ TARGOWICY ZACZĄŁ MĄCIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te inwektywy? Komuś puszczają nerwy. No ale tak jest jak ktoś nie ma argumentów to używa wyzwisk. Nauczyciele nie lękajcie się, macie rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła jest dobrem najwyższym, ale dobra szkoła, a nie kołka różańcowe! Polska potrzebuje wykształconych młodych ludzi. Przedmioty ścisłe oraz języki obce są po prostu konicznością we współczesnym świecie. Tylko zmotywowani, zaangażowani i czujący powołanie nauczyciele potrafią wyprowadzić edukacje z obecnej zapaści! Politycy wybierają rozdawnictwo i kupowanie elektoratu kosztem naszej młodzieży!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie komuną stoi - Bierut i Jaruzelska pewnie dumni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EDUKACJĘ DZIECI WZIĘTO niczym DZIECI DO MACHIN OBLĘŻNICZYCH POD GŁOGOWEM - polityczny terroryzm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo obchodzą nauczyciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite, ze cała Polska daje się szantażować jakiemuś towarzyszowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciw co to za nauczyciele teraz każde dziecko od podstawówki bierze korepetycje kiedyś to było nie do pomyślenia nie było takiej potrzeby byli prawdziwi nauczyciele a teraz nie wymagają nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem w stanie Was zrozumieć . Stanęła bym za Wami murem ale .....czemu Wy nie staniecie za naszymi dziećmi. Dlaczego wśród postulatów nie na mowy o zmianie podstawy programowej, która jak wiemy my rodzice i Wy nauczyciele , pozostawia dużo do życzenia. Gadacie o swojej kasie a ilu rodziców pracuje za 1550 bez perspektyw na podwyżkę. Muszą za 1550 zapewnić dzieciom opiekę w wakacje ,ferie itp  ..... ZAPOMNIELISCIE O NASZYCH  DZIECIACH to zapomnijcie o Naszym poparciu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowni samorządowcy!!!!! przekształcajcie szkoły w stowarzyszenia!!! kodeks pracy i poszli do roboty a jak nie to na trawkę przecież młodzi nauczyciele czekają na możliwość pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty. Nauczyciele więcej strajkują niż pracują. Już nie mogę, ciągle żądania. Nie podoba się praca proszę bardzo zmienić i zobaczyć jak się pracuje na "rynku". Bo u mnie w pracy jak się nie podoba, to się zmienia pracę a nie narzeka. Jeszcze raz, do roboty!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak moje dziecko nie przystąpi do egzaminu sprawę załatwie w sądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak zarabia kolosy... całe 1800 zł.... ludzie, zorientujcie się najpierw w zarobkach, porozmawiajcie z kimś, kto ma o tym pojęcie i dopiero plujcie jadem!!!! Ja za żadne pieniądze nie chciałabym uczyć tych rozpuszczonych i aroganckich gowniarzy .. ale co się dziwić dzieciom, jak widać po komentarzach rodziców, skąd biorą swoją inteligencję....
 Ja tez zarabiam 1800 zl. Mam wyzsze wyksztalcenie,podobnie jak nauczyciele. Tez pracuje z dziecmi. Kocham swoja prace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo ludzi pracuje za mniejsze pieniądze i dużo mniej wolnego , a egzaminy jak ich nie będzie to przynajmniej dzieci będą mniej zestresowane, powinny liczyć się oceny z roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze powiinni strajkowac dawno Skoro pis ma nadwyzke budzetiu niech placi Odnosnie panstwa i pis to jest panstwo policyjne bo policjant zarabia dwa razy wiecej nic policjant I TYLE W TEMACIE 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro są pieniądze... to dlaczego ich nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...