Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2009: Gigantyczne reggae na Politechnice

Utworzony przez nikt, 21 maja 2009 r. o 11:31
Chyba chodzi o środe nie o czwartek,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politechnika zawsze wiedziała co to znaczy dobra impreza. Brawo koledzy inżynierowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze jak pis z bratem jarosławem dojdzie do władzy to wam pokaże jaka jest prawdziwa zabawa!!! zacznie się wieszanie szubrawców, popaprańców, gejów, beżowych, ruskich, nekrofilii i komuchów na drzewach! zacznie się terror dnnia ostatecznego! tu gdzie dziś stoicie, jutro będzie kościół dnia ostatencznego! Jarek was wyzwoli, będziecie akceptować tylko i wyłaćznie to co on powie i tak dzięki PISowi Wolska stanie się przedmurzem chrześcijaństwa, ostatnim bastionem przed bezprawiem, anarchią i zobrzydzeniem obyczajów! głosujcie na PIS i na Jarka, on nas wyzwoli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politechnika!!! Dzisiaj baluje, i tańczy i śpiewa i wódkę polewa i niczym się nie przejmuje!!!! Politechnika!!! Jutro baluje, i tańczy i śpiewa i wódkę polewa i niczym się nie przejmuje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizacja nieźle. w porównaniu z Kozienaliami kilka klas wyżej. ale to nie wszystko. walory artystyczne też chyba mają znaczenie. Szkoda, że Natural... byli na początku. bo to była muzyka. muzyka i dobre słowa. ale cóż nie wiedziałem, że będzie zamiana to za wiele nie usłyszałem. potem przyszedł czas na Juniora. ktoś kto układa melodie dla jego tekstów jest mistrzem. jego wokal też jest niezły. ale samo przesłanie dość kiepskie. i wartość tekstów marna. ale miło było posłuchać "swojego chłopaka". z tym że "załoga róbcie hałas" było przesadzone. a na koniec East... i jak dla mnie klapa. gwiazda wieczoru która swój koncert opierała głownie na "krzyku" i "ryku". muzyka oczywiście była ale na drugim planie. nie wiem jak wy ale ja przyszedłem na koncert, a nie na piwo. a ciągłe "lublin jesteście tu ? "; " lublin zróbcie hałas"; "jaracie" ; "ręce do góry" negatywnie wpłynęło na obraz artystów. dobry wokal przy reagge, to wokal solowy. u nich tak nie było. dobra kapela porywa publiczność sztuką. a East porywali ludzi krzykiem. zobaczycie co zrobi dziś Kazik Staszewski. ani słowem prawie się nie odezwie a wszyscy będą falować. może nie rozumiem kultury jamajki i zielonej trawki. ale celem artysty powinna być dobra muzyka. a nie poruszenie na siłę publiczności. jaki wniosek ? East powinni grać na początku potem Junior a na koniec NDK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie popieram. NDK było najlepsze i to oni powinni zagrać jako ostatni. no cóż beznadzieje zrobili zmieniając ich w ostatniej chwili przyszłam za późno myśląc, że zaczną grac około 20. przez to sporo osób ominęło najlepszą grupę tego wieczoru. co do miejscówki zdecydowanie najlepsza. wszystko elegancko było widać. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy koncert z tych wszystkich juwe kozie itd.. było w yyyyy jebiście ;dddddddd ! ja krzyczę ganja, wy krzyczycie legalizuj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZABOBONY? PrzedszKULaki włączyły sie pełną gębą w kozienalia 09 u jak zwykle podszywają sie pod sprawy państwowych uczelni - po co? przecież sama KULawa alma mater może zabezpieczyc sie przed kradzieżą własnych, czyli świętych, pomyslów wprowadzając walute emitowana w BONACH o nazwie ZABO. Za takie zabo bony będzie mozna kupić wszystko. jako npoje - woda świecona "AQUA SANCTISSIMA" - z gazem lub bez. Mozna też serwować zawody w odprawianiu mszy na czas - kto krócej ten zwyciężą, albo też w długosci kazań - wycięża ten, co będzie gadał najdlużej - takie zagrywki w odgrywaniu sie na ludziach osobiscie przetestowal w owym czasie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJA JSIE POLACY. Oprawę muzyczną zapewnia Pallotyni z Al. Warszawskiej, bo tak napier...niczają w elektroniczne dzwony, że trudno wysiedzieć w domu - np. o 21;00 serwują bogurodzicę - jakby nie mieli nec krótszego - np. "AMEN". (pier...dyknie dwa razy i śwuięt spokój) KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje Pallotynkom, aby zamiast katowac ludzi przenieśli glośniki dp własnych KUL-u arów i sluchali na PiS-u arach... czyli na święconej ziemi... (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...