Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2009: Studenci wściekli na organizatorów

Utworzony przez kolo, 15 maja 2009 r. o 16:44
a zrobic tym studenciakom juwenalia w rwdawcu na lotnisku! tam miejsca im moze wystarczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Negatywne komentarze na temat juwenaliów piszą chyba ludzie starsi którzy juz zapomnieli o tym ze każdy ma swoją młodośc. Prawda czasy sie zmieniają i teraz młodziez może bawi sie troche inaczej ale czy kiedyś młodzi sie nie bawili??/ nie popełniali błędów??? Na to wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają rację. Był TYLKO JEDEN TOI-TOI - skandal! Do tego ograniczenie na bramce - mozna bylo wniesc piwo w puszkach tylko jednej marki. Porażka po całości, tylko artyści się sprawdzili mimo niesprzyjających warunków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak studenci są wściekli, to moze wścieklizna ich dopadła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA NIE MOGŁEM NAWET PUSZKI LECHA WNIEŚĆ!!! I NIE DAŁO RADY PRZETŁUMACZYĆ TYM GŁĄBOM OCHRONIARZOM, ŻE MOGĘ!!! SKANDAL PO CAŁOŚCI, A LECHA JUŻ NIGDY NIE KUPIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurfa. nie wierzę. za moich czasów było nie dopomyślenia zeby student na juwenaliach narzekał że TOITOIA nie ma. Lało sie na łące i było git. Widać, czasy się zmieniają i teraz student to kultura. Do dupy z takimi juwenaliami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu tych co narzeka kiedykolwiek pomyslalo o tym by pomoc w czymkolwiek w przygotowaniu juwenalii? Narzekac jest najlatwiej - zrobic cos - znacznie trudniej. U nas wciaz jest modne: No to wezmy sie i zrobta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde a mogliśmy się dogadać z Perłą medykalia były super feliniada też ok. to po co nam był ten LEch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy na Juwenaliach też będą takie ograniczenia piwne, wie ktoś coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa pić chcą i piją ale posprzątać już po sobie nie potrafią - bydlo gdzie stoi tam odpadki rzuca i tak widać "nasi" studenci robią bo w piątek rano wszystko walało się na ul.Głębokiej. "Pić to trzeba umić". Poza tym jakie samorządy studenckie takie koncerty... ale to już zostawiam studentom do oceny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zxz napisał:
Negatywne komentarze na temat juwenaliów piszą chyba ludzie starsi którzy juz zapomnieli o tym ze każdy ma swoją młodośc. Prawda czasy sie zmieniają i teraz młodziez może bawi sie troche inaczej ale czy kiedyś młodzi sie nie bawili??/ nie popełniali błędów??? Na to wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi czy nie - ale to nie znaczy że student=chlew a taki obraz dziś był widoczny na rogu Głęboka/Kraśnickie... i komu student wystawia świadectwo? - tym starszym czy sobie? Oczywiście później się student obraża jak różne epitety padną pod jego adresem ale posprzątać nie potrafi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam na tym koncercie i uważam, że troche za surowo ocenili tą impreze. nagłośnienie bylo bardzo dobre, nieprawdą jest, że ludzie stali sobie na głowach, bo sama osobiście swobodnie się bawiłam, tańczyłam nikomu nie przeszkadzając. stałam w połowie tegoplacu i nie miałam najmniejszego problemu z dostrzeżeniem co się dzieje na scenie! ludzie tylko krytykowac potraficie?!! zaskoczył mnie co jedynie fakt iz nie wolno wnosic innego alkoholu niz sponsorzy. ale sytualcja do rozwiazania :) ogólnie bawiłam się bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studenckie dni kultury? to dlaczego pełno było tam "fanów sportu" ubrany na dresowo? to chyba studencka impreza więc można było wpuszczać za okazaniem legitki. Poza tym wpuszczanie dzieci z podstawówki na koncert to chyba gruba przesada....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultowa napisał:
ciekawe czy na Juwenaliach też będą takie ograniczenia piwne, wie ktoś coś?
oczywiście, że nie - na uwenaliach sponsor jest dla studentów i nie robi puszki po 6 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciwko studentom sa pewnie tutaj te łyse pałki ćwierćmózgowe -> czytaj dresy , albo jakies stare pryki trzeba przyznac , organizacja byla do d... , nic nie bylo widac bo tak scena ustawiona ... podejscie na góre po jakis krzakach , masakra ! , nie mozna wniesc puszki... hellou ! ochrona z ilorazem inteligencji pawiana , toalet moglo byc troche wiecej , ale juz takiej rzadkiej tragedii z nimi to nie blyo w porownaniu z medykaliami , gdzie organizacja byla pierwsza klasa , porazka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech zapłacił i tylko jego można było wnosić na teren koncertu. Nie dziwi mnie to że duża liczba osób siedziała na trawnikach, kupiłem sobie 3 browce, a tu ochroniarz mi mówi że można wnosić tylko piwo sponsora ale jak by co tu jest kosz na inne piwa, jak tu się nie wkurzyć pojechałem do domu zostawiłem piwa i w osiedlowym kupiłem Lecha co by nie musieć płacić dwa razy tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sjudent napisał:
przeciwko studentom sa pewnie tutaj te łyse pałki ćwierćmózgowe -> czytaj dresy , albo jakies stare pryki trzeba przyznac , organizacja byla do d... , nic nie bylo widac bo tak scena ustawiona ... podejscie na góre po jakis krzakach , masakra ! , nie mozna wniesc puszki... hellou ! ochrona z ilorazem inteligencji pawiana , toalet moglo byc troche wiecej , ale juz takiej rzadkiej tragedii z nimi to nie blyo w porownaniu z medykaliami , gdzie organizacja byla pierwsza klasa , porazka !
Przeciwko takim "studentom" jak ty na pewno jestem - po pierwsze wstyd przynosisz porządnym ludziom, którzy studiują. Nie znasz chłopaku poprawnej polszczyzny a mienisz się studentem - podstaw uczy się w szkole! Poza tym jak czytam takie bzdury to wcale nie dziwię się tym "starym prykom", którzy na młodych ludziach psy wieszają (a sam jestem jeszcze w młodym wieku). Biedactwo... piwka ochrona nie pozwoliła Ci wnieść... a co, nie umiesz się bawić bez piwka? Nie mów mi tylko, że to dorosłość... smutne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takich imprezach to jest tak: organizatorzy sciągają tyle kasy od sponsora żeby im została niezła działka a zabawa i warunki koncertu są już sprawą 2-rzędną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym placu jest z górki więc jak scena jest najniżej to każdy kto jest dalej powinien widziec, ja nie mialem problemu przynajmniej a wysoki nie jestem, bezpodstawny zarzut. Wiadomo że lepiej jakby było na miasteczku, ale podziękujmy mieszkańcom miasteczka, którzy się nie zgodzili na trzy dni koncertów. Jamal był słaby , Marika tą miotłe to powinna mu w tyłek wsadzić. Myślę że jak macie jakies 'ale' zawsze można się włączyć w organizację, rąk do pracy zawsze brakuje. Najłatwiej jest narzekać. pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...