Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedy strajk nauczycieli? ZNP dziś podejmie decyzję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2019 r. o 08:06 Powrót do artykułu
Uwaga czerwona hołot w natarciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki strajk? Nie zamierzam strajkować! Przez 8 lat rządów PO ile podwyżki dostałem? Teraz ZNP obrońca nauczycieli się znalazł. "Żeby NAM się żyło lepiej" i "żeby było tak jak było" to prawdziwe hasła ZNP!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można iść za radą mądrych ludzi i nie żyć w celibacie. Nikt nie broni hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idźcie strajkować i nie wracajcie. To czego uczy szkoła w 90% jest nieprzydatne w życiu. Edukacja to skostniały system który powinien byc zakończony na 3 klasie po nauczeniu podstaw czytania i pisania. Nauczycielami zostają miernoty które nie znajda lepszej pracy wiec dlaczego mieli by zarabiać powyżej średniej?? Chcesz więcej zarabiać to zmien prace albo zajmij się biznesem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idźcie strajkować i nie wracajcie. To czego uczy szkoła w 90% jest nieprzydatne w życiu. Edukacja to skostniały system który powinien byc zakończony na 3 klasie po nauczeniu podstaw czytania i pisania. Nauczycielami zostają miernoty które nie znajda lepszej pracy wiec dlaczego mieli by zarabiać powyżej średniej?? Chcesz więcej zarabiać to zmien prace albo zajmij się biznesem.  
 Czyli co? Zakończyć edukację na 3 klasie, a później na produkcji do końca życia robić? A Ja miałem wspaniałych nauczycieli i od matematyki i od fizyki. Dzięki temu, że super przekazywali wiedzęi motywowali na każdym kroku, to skończyłem Polibudę i jestem programistą. Mam teraz jak pączek w budyniu, ale to trzeba było sobie wypracować. A nauczyciele w tym pomogli, za co jestem wdzięczny. Jeśli ktoś chce swój rozwój zakończyć na czytaniu i pisaniu i robić za miskę ryżu to proszę bardzo. Ale nie skazujcie całego społeczeństwa i Polski na to żeby była na poziomie Bangladeszu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAK OTO DZIECI STAŁY SIĘ POLITYCZNYMI ZAKŁADNIKAMI - HAŃBA WAM LEWACCY ZNPwcy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajki nic nie dadzą, bo PiS ma to gdzieś. Nauczyciele jako ludzie inteligentni nie są elektoratem PiS-u więc rząd uważa że podwyżki dla nich to strata pieniędzy. Bardziej opłacalne jest rozdać tym, których jest szansa przekabacić. I tylko to się liczy ! A jak nauczyciele będą fikać, to się napuści na nich aparat propagandy, zastraszy zwolnieniami i sami się wyciszą. Szkoda że takiej Polski doczekaliśmy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czegoś tu nie rozumiem,jak wam nauzyciele nie pasuje ten zawod to poszli wy do innych zawodów.Wykształceni ludzie tak robią,ale wy tego nie umiecie nimoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniaz niech się podzieli swoimi kilkunastoma tysiącami pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu napisał, że nauczyciele należą do lepszej grupy społecznej dlatego PiS nie da im podwyżki. Skoro za taką grupę się uważali to dlaczego nie wywalczyli godnej pensji za lepszych rządów PO? Miałam zagłosować za strajkiem, ale teraz widzę, po komentarzach, że nie warto. Będzie u władzy partia nauczycieli to niech wtedy strajkują. Oni im dadzą. :) Ha ha ha to samo co przez 8 lat swych rządów. Wielkią podwyżkę 0 zł na koncie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nie jest dobry czas dla nauczycieli na strajki ... 1. Macie słabe poparcie społeczne (np wśród rodziców egzaminowanych oraz tych którzy muszą codziennie douczać dzieci w domy) 2. Dostaliście podwyżki - może nie takie jakie byście chcieli a jednak (w innych resortach też takie były) 3. ZNP i Broniarz -to najmniej wiarygodny dla społeczeństwa reprezentant interesów ciała pedagogicznego - przecież to quazi-lewicowa partia - zawsze robił wszytko anty AWS anty PiS (jak wprowadzono gimnazja protestował anty jak likwidowano też protestował) jedynie za PO siedział cicho ... Ale zbliżają się wybory do Europarlamentu to to się uruchamiamy ... Będzie płacz i zgrzytanie na egzaminach oraz dobra pożywka dla mediów - ot towarzysz Broniarz wykazuje się czujnością klasowa i rozumie mądrość etapu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuje jak juz ci pseudo naucxyciele co to tak ucza ze bez korkow uczen matury nie zda przestana strajkowac do roboty ucxniowie.masowo nie przychydzic do sxkoly az do wakacji.uczcie sie od naucxycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze za mało wakacji nauczycielom? Wakacje letnie, ferie bożonarodzeniowe, wielkanocne, zimowe, 18 godzin pracy po 45 minut na tydzień... Co jeszcze..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że pan Broniarz zarabia miesięcznie około 12.000 PLN?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ideologii PiS tylko dzieci działaczy są zdolne i mają prawo się edukować nawet za granicą. Reszta gorszego sortu ma się umieć podpisać i to wystarczy. Tacy nie wyciągają rąk po władze im wystarczy zasiłek i praca fizyczna za najniższą krajową. Reforma edukacji mniej przedmiotów ścisłych więcej nowohistori i religii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idźcie strajkować i nie wracajcie. To czego uczy szkoła w 90% jest nieprzydatne w życiu. Edukacja to skostniały system który powinien byc zakończony na 3 klasie po nauczeniu podstaw czytania i pisania. Nauczycielami zostają miernoty które nie znajda lepszej pracy wiec dlaczego mieli by zarabiać powyżej średniej?? Chcesz więcej zarabiać to zmien prace albo zajmij się biznesem.  
Czyli co? Zakończyć edukację na 3 klasie, a później na produkcji do końca życia robić? A Ja miałem wspaniałych nauczycieli i od matematyki i od fizyki. Dzięki temu, że super przekazywali wiedzęi motywowali na każdym kroku, to skończyłem Polibudę i jestem programistą. Mam teraz jak pączek w budyniu, ale to trzeba było sobie wypracować. A nauczyciele w tym pomogli, za co jestem wdzięczny. Jeśli ktoś chce swój rozwój zakończyć na czytaniu i pisaniu i robić za miskę ryżu to proszę bardzo. Ale nie skazujcie całego społeczeństwa i Polski na to żeby była na poziomie Bangladeszu. Pozdrawiam
 99% programostów jest pasjonatami i samoukami. Gdyby nie chodzili do szkoły to też byli by programistami. Najlepszi programiści to tacy bez studiów. To wlaśnie skoła produkuje takich ludzi na produkcję , z dyplomami i tytulami. Szkoła zabija zdolnych ludzi i robi z nich roboty a nie przekazuje myślenia. Do dziś pamiętam jak "pani" od polskiego wyzywala kolegów od idiotów bo nie pisali gramatycznie. Teraz ci koledzy nadal robią błędy ortograficzne ale prowadzą swoje biznesy i powodzi im się wyśmienicie. Ni ekażdy ma talent do wszystkiego a szkola właśnie do tego dąży aby zrobic z ucznia omnibusa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sektor prywatny czeka, drodzy nauczyciele ale tam trzeba pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czegoś tu nie rozumiem,jak wam nauzyciele nie pasuje ten zawod to poszli wy do innych zawodów.Wykształceni ludzie tak robią,ale wy tego nie umiecie nimoty
 Nie pójdą . Raczej jeszcze rodziny wciagna. W szkole mojego dziecka. Pracuje nauczycielka ktora juz dawno powinna byc na emeryturze. Jej córka.  I corki mąż, malo rozgarniety to w-fu uczy. Taka rodzinna tradycja ten zawod.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sektor prywatny czeka, drodzy nauczyciele ale tam trzeba pracować
 Do sektoru prywatnego to polowa nauczycieli sie nie nadaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewak z ZNP inicjujący zadymę, biorący edukację dzieci na zakładnika - zarabia 12 kawałków miesięcznie. Siedzi na stołku od niepamiętnych czasów - jakieś wnioski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...