Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedy strajk nauczycieli? ZNP dziś podejmie decyzję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2019 r. o 08:06 Powrót do artykułu
Gdzie te czasy, kiedy będąc nauczycielem, wychowawcą zarabiałem 750 zł, a żona w sklepie 1200. Nawet przemyśl nikomu nie przeszło, że można by strajkować. Po 10 latach odszedłem ze szkoły. Każdy ma prawo wyboru. Nie pasuje to do Biedronki na kasę lub rozkładać towar na półki. Niestety 90% nauczycieli nie nadaje się do innej pracy. Są niereformowalna, co idealnie pokazuje serial Ranczo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP: "Rozważane są dwa terminy strajku, obydwa dotyczą egzaminów, jeden to blokowanie egzaminów ósmoklasistów i gimnazjalnych, drugi bardziej odległy, maturalny. Do strajku dojść niestety musi." - dlaczego "MUSI" ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy "nauczyciele", ci od ZNP, nie zdają sobie sprawy, że tracą resztki zaufania i szacunku u uczniów i rodziców? Dla mnie to obecnie zawód godny pogardy. Ciągle za mało? Zmienić pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...