Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to mamy komunę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram. walentynki jeszcze są ok, ale HELLołin to głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Koniec z szatańskimi pomiotami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idą na przegrane wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za imbecyle, niedługo tylko majówki i różaniec dzieciom zostaną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje jeszcze do kompletu obowiązkowej nauki religii i obowiązkowych rekolekcji w czasie zajęć lekcyjnych oraz rezygnacji z zajęć etyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pieprzę, na kolana i się modlić do przywódcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne oczy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i miesięcznce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i miesięcznice koniecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za patologia. Niby środek Europy, niby 21 wiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miesiecznice, tygodnice i dziennice :) kogo nie będzie obniżone zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WRESZCIE!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wróżby andrzejkowe nie są głęboko osadzone w polskiej tradycji? Przecież to stare zabawy z polskiej wsi. Jeszcze chwila i z lektur zostanie wycofany Kochanowski ze swoją "Pieśnią świętojańską o Sobótce".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahahahahahahahhahaa. Pisowska ciemnota level 100. Wszystkiego zabronić. Wszystkiego zakazać. Przypominam, że tzw. drzewko świąteczne tj. choinka nie jest Polska tylko Niemiecka czyli też trzeba zabronić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W krajach starej UE jest zakaz jasełek, zakaz stawiania choinek nie mówiąc już o noszeniu medalików i krzyża. To nie jest moja Europa. Czuje się prześladowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze hołocie, starzy głosowali na fanatyków to morda w kubeł i kiwać się przy katabasie sypiąc mu złocisze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co czerwoni by chcieli??!! Może dziadka mroza i śnieżynkę?! Albo święto Maszy i niedźwiedzia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm, jakie ladne ukraińskie oczęta, wrrrr :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PRL-u nie było walentynek, wróżb andrzejkowych, czy halloween w szkołach. Były za to mikołajki, choinka, zabawy. Dorośli zaś organizowali sobie wszystko co chcieli. Walentynki to obce nam święto, ale nic złego nie wnoszące, więc myślę, że mogłoby spokojnie być nawet w szkołach. W końcu patronem miłości jest św. Walenty :). Co do halloween to jestem jak najbardziej za likwidacją obchodzenia tego czegoś w szkołach. Prywatnie niech sobie ludzie robią co chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...