Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrole w szkołach w woj. lubelskim. Sanepid sprawdza ile ważą dziecięce tornistry

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2018 r. o 10:15 Powrót do artykułu
Zaraz się okaże, że winni są rodzice - bo kupują "za ciężkie" tornistry. Ale draństwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie same tornistry też wiele ważą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KANDYDAT P0 ZUK TEZ LANSUJE SIĘ PO SZKOŁACH?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sprawdzą co dzieci przynoszą niepotrzebnego w tych tornistrach....Kiedyś można było zapakować kanapkę w papier śniadaniowy, a dzisiaj musi być gadżet w postaci pudełka na śniadanie, najlepiej takiego wypasionego. Są też gierki, zabawki i wypasione plecaki, a potem się jęczy, że ciężkie. Na wszystko byłoby miejsce w plecaku tylko nie na książki i zeszyty...Co za czasy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy dzieci zostały poinstruowane, żeby nie zabierać podręczników, butów na zmianę, kanapek i napojów? TYLKO ZESZYTY!! bo będzie obciach i obniżona ocena z zachowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam do SP50 na kontrole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochany sanepid zapraszam na czas oddawania krwi na tzw. wyjazdowych ekipach tam to dopiero się nakontrolują.......byłem ostatnio, widziałem, nie oddałem i zachęcam do wizyty !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SP51 niektóre klasy i wychowawcy nie mają swojej sali, a tym samym nie mają gdzie zostawiać książek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj zważyłam czwartoklasistce same zeszyty i podręczniki. Ważyły 4,3 kg. Nie można było nic odrzucić z tego, bo wszystkie były niezbędne(dla każdego nauczyciela jego przedmiot jest najważniejszy). Razem z plecakiem ważyły 5,6 kg. Do tego jeszcze piórnik, najmniejsza butelka picia i dres na w-f+ciapy.Niech mi minister nie mówi,że to rodzica wina.Najchętniej wyrzuciłabym połowę ćwiczeń i opasłą księgę do religii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również mam nadzieję na kontrolę w SP50... Owszem są półeczki dla dzieci ale jeśli praca domowa zadana jest w każdej książce, to przecież dziecko nic nie może zostawić w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do SP Mircze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę odwiedzić szkołą podstawową nr 10. Mimo wielokrotnych próśb rodziców o zorganizowanie szafek dla dzieci, dyrekcja nic z tym nie robi. plecaki ważą za dużo. codziennie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieje coś takiego jak e-podręczniki. niestety nauczyciele nie mają o tym pojęcia a bardzo ułatwiłoby to pracę dzieciom i im. Dzieciaki nie dźwigałyby tyle. Powinien być obligatoryjny nakaz używania e-podręczników w każdej szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma ten debilny sanepid do wagi tornistrów. Czy większa waga tornistra przekłada się na większe zagrożenie epidemiologiczne w kraju. Oj Irminko, jak tak chcecie coś konieczne robić pożytecznego to może zaczniecie ważyć buraki na składach buraków cukrowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najlepsze jest to że szafki w szkole powinny być dostępne dla ucznia (nowe rozporządzenie MEN) a w SP 20 będą szafki dostępne ale za 30 zl od ucznia tj.wplacasz /dostajesz kluczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci w SP nr2 z Zamościu nawet swoich klas nie mają tylko tak od jednej do drugiej po całej szkole a co dopiero szafki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bez tornistra książki w reklamówce nosić ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci maja zabrać tylko plecaki. Zawartość zostawiają w domu. Dobra zmian. Qrwa mać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– W tej chwili w każdej szkole województwa jest możliwość pozostawiania podręczników, ale w bardzo różnym stopniu – przyznaje Misiak. " - kłamstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieci (5-ta klasa podstawowki) dziś do szkoły zatargały plecaki ważące po 7 kg. Wczoraj było podobnie. W piątek maja "tylko" 5 lekcji, plecaki wtedy ważą ok. 4 kg. I jak one mają mieć proste plecy???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...