Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Szkoła zapraszała na jubileusz 100-lecia. Rodzice: Ale powstała 103 lata temu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2018 r. o 18:13 Powrót do artykułu
Strasznie nerwowi ci rodzice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że gazeta cytuje opinię garstki krzykaczy, którym nigdy nic się nie podoba. Mniejszość nie może przekreślać, tego co chce większość. Data stulecia jak najbardziej trafna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice uspokojcie sie. Jestescie teraz madrzejsi od nauczycieli, dyrektorow, etc. Jestescie bardziej rozwydrzeni niz wasze dzieci. Zapomnial wół, jak cielęciem był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę to dziś najbardziej ważne, czy szkoła, w której uczy się moje dziecko ma sto czy sto trzy lata? Dla mnie nie ma to większego znaczenia. Policzyli sobie sto - niech hucznie obchodzą i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyrk!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna akademia była w 103 rocznicę! Serdeczne podziękowania i gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i racja, dzień wolny moje dzieci miały, były szczęśliwe i zadowolone, że mogły w domu z tatą posiedzieć podczas gdy paniska gościły się w szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na akademii bo córka śpiewała w chórze i przetarłem oczy ze zdziwienia bo przybyłych gości witał napis - 103 lata naszej szkoły. Córka mówiła, że trwają próby chóru na występ z okazji 100 lecia szkoły. Po co robić zamęt w głowach dzieci? Trzeba było po prostu powiedzieć dzjeciom prawdę. I tyle i aż tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he faktycznie na stronie szkoły była zakładka o nazwie historia szkoły ale jej już nie ma he he Czyżby skrywała ta zakładka prawdę komuś niewygodną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazwyczaj szkoły świętują okrągłe rocznice. 100, 150. O dzisiaj czytałem też artykuł o szkole Urszulanek, że świętowała 10 rocznicę powstania. 103 rocznica trochę komicznie. Ale kto zabroni dyrektiriwi? Tak jak i bogatemu nikt nie zabroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na uroczystej imprezie był i pan prezydent Żuk i inni zacni goście. To jak to jest pani dyrektor, skoro uznała pani, że szkoła obchodzi 100 lecie to dlaczego napis powitalny informował przybyłych o 103 latach szkoły? Dlaczego konsekwentnie nie trzymała się pani wersji, że jest to 100- lecie szkoły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kogo imprezka była słychać było. Na pierwszym miejscu przywitany był ksiądz, na drugim ksiądz, na trzecim ksiądz, na czwartym ksiądz, na piątym, szóstym aż do dziesiątego też ksiądz dopiero na 11 miejscu dyrektorka przywitała pana prezydenta Żuka, który jest pracodawcą dyrektorki!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule jest jasno wyjaśnione, że wcześniej była to rosyjska szkoła a dopiero w 1918 powstała polska szkoła. Wniosek nasuwa się sam. Szkoła ma zarówno 100 jak i 103 lata. A bijący pianę rodzice- tłumaczcie dzieciom, że nie wszystko jest czarne lub białe, bywa kolorowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruskie szkoły rocznicę mają świętować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taka legenda, opowiadająca o ptaku, który śpiewa tylko jeden jedyny raz w życiu. Ptak wiąż śpiewa i ciągle, powolutku nabija się na kolec!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele hałasu o nic!!! Dzieci miały wolny dzień a inni się zabawili. Ot tak filozofia pisowskiego trola dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie Rzeczypospolite jakie ich dzieci chowanie. . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale problem haahaha. Przecież w PRLu władza nawet 101 rocznicę szkoły urządzała. I jak widać nic od tego czasu się nie zmieniło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie brawa za wielki pomysł. Dziecka do domu a my się zabawmy. Raz się żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia rzecz święta. Po co przy niej manipulować. Speców od jej fałszowania powinno się surowo karać. A swoją drogą co komu wadzi świętowanie 58 czy 108 rocznicy. Jedni wolą rocznice okrągłe a inni kwadratowe. I dzięki Bogu, że tak jest bo świat byłby okropnie nudny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...