Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2018. Przecieki i arkusze już krążą w internecie. Co na to CKE?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2018 r. o 17:22 Powrót do artykułu
Matura 30%, śmiech na sali...maturalnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura to była kiedyś, toto to najwyżej matureczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi przeciekami z polskiego to faktycznie, sama mam kogoś w rodzinie, kto dobiera zadania do arkuszy i pamiętam kilka krótkich, które się pojawią. Nie są chyba kosmicznie trudne:) Jakby ktoś chciał o nie spytać to można na pw razem spróbować opracować odpowiedź:P mój mail: zawszeciekawska@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
link.do/matury – kolejny wyciek, tylko że z języka polskiego. Strona 7 zamazana, ale reszta w porządku. Ktoś coś ma z reszty egzaminów??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwe przecieki i pewniaki matura 2018 sa na sqlmedia . pl wpadajcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://huit.re/wyma pełna matura do pobrania wszystkie pytania i odpowiedzi. wyciekły z jednej szkoły a my udostępniamy ***s://huit.re/wyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JedYne PraFdziFe aRkóshe Na maTórE sOm Na SweetbroKacik.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Megiiii proszę o kontakt w sprawie pewników matur ze strony sqlmedia.pl . Czy naprawdę one się sprawdzają te pewniaki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin.Rzecki czy naprawdę był przeciek z polskiego.Ja będę zdawał w 2019 r i właśnie się boje polskiego na maturze.Prosze o kontakt ze mną jeśli masz i Ci się sprawdziły arkusze z polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika To Ja.Naprawde masz kogos w rodzinie kto dobiera zadania do matury? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...