Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2019 z języka obcego? Jest jeszcze szansa na sukces

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 kwietnia 2019 r. o 21:19 Powrót do artykułu
Ja w chwili obecnej uczę się języka z Tutlo. To fajna platforma, która umożliwia naukę za pośrednictwem platformy (zajęcia są przeprowadzane przez profesjonalnych lektorów, co jest dużym plusem - kolejnym jest fakt, że nie trzeba na nie zapisywać się wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MI PRZY NAUCE BARDZO POMOGLA PLATFORMA TUTLO, WYCHODZI TANIEJ NIZ KOREPETYCJE I NIE MUSZE SIE UMAWIAC NA KONKRETNA GODZINE NA KORKI TYLKO LOGUJE SIE NA PLATFORME I DZIALAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi akurat tutlo pomaga bardzo z opanowaniem języka przed wyjazdem na staż za granicę. Nie chcę tam niczego nie rozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie przypominam angielski już od pol roku na TUTLO . Świetna szkoła a do tego lepszy tok nauczania niż w normalnej szkole .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybór Tutlo rzeczywiście jest strzałem w dziesiątkę! Możliwość nauki online, bez konieczności uczestnictwa w zajęciach stacjonarnie jest sporym plusem! Mnie, zawsze przed zapisaniem się do szkoły językowej powstrzymywała konieczność uczestnictwa w zajęciach stacjonarnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...