Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młody nauczyciel z woj. lubelskiego odszedł z zawodu. Tłumaczy dlaczego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2019 r. o 19:05 Powrót do artykułu
nie, to nie jest prowokacja...znam jedna klientkę "resortowy bachor", która w W-wie jako naczelnik zarabia ok. 8.000 tys. zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie pasuja wynagrodzenia to szukać sobie innej pracy koniec kropka.Niedojdy zyciowe.
 Taki wykształcony, a nie rozumie, co przeczytał.... Artykuł jest o tym, że nie pasowało, i znalazł. Kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszedł to kij z nim czy ma zapisane w genach,że bedziepracował jako nauczyciel,nie więc o co ten płacz i zgrzytanie zebów.Zabrać nauczycielom dodatki wiejskie które wynosza 10% wynagrodzenia,dzisiaj nie ma znaczenia czy wies czy miasto..pozdrawiam
 Zabrać zwłaszcza tym miejskim, prawda? A tym na wsiach to podwójnie zabrać, bo przynajmniej powietrze mają czyste i dużo ruchu, jak jeżdżą od szkoły do szkoły, żeby uciułać etat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle ze zwial ze szkoly, wylaczyl telefon a teraz siedzi z rodzicami w mieszkaniu, popala i dorabia na portalach. A historyjka ma uwiarygodnic historyjke ktora sprzedal znajomym. Widac to nie byla dobra szkola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest kilka nieścisłości w tym artykule. nauczyciel w polsce nie ma warunków aby w szkole sprawdzić i ocenić klasówki przekrojowe, kartkówki, nie ma pokoju do pracy własnej, gdzie powinien zostawiać te klasówki, kartkówki, przechowywać materiały. nie ma czego zazdrościć, że jest 18 godzin pracy lekcyjnych. Jest niemierzony czas właśnie na sprawdzanie prac klasowych, domowych, przygotowywanie materiałów na awans zawodowy, materiałów do lekcji najlepiej atrakcyjnych w formie i treści. fakt nauczyciele przedmiotów typu fizyka wos chemia jak nie uczą w dwóch przedmiotach to w tygodniu aby wyrobić 18 godzin pensum czyli etat jeżdżą po powiecie. najważniejsza nieścisłość: nauczyciel otrzymuje pensję z góry czyli 1 września za wrzesień, 1 października za październik itd. i już po stażu wchodzi w czas nieokreślony na każdym kolejnym stopniu zawodowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tak naprawdę wiecie o pracy nauczyciela? Naprawdę nie wiem czego nam zazdrościcie? Beznadziejna reforma rozwaliła bardzo dobre zespoły, zignorowała 15 lat ciężkiej pracy. Nie będę pisał co zostało zepsute bo i tak prawie nikogo to interesuje. Co do pieniędzy - 2600 zł (netto). [35 lat pracy, w tym dodatek stażowy, 5% dodatek motywacyjny, 1 godzina ponadwymiarowa w tygodniu]. DUŻO? Wiem, wiem 18 godzin pracy, wakacje, święta itp. - ble, ble, ble. CO WY WIECIE? Mam zamiar strajkować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może władzy o to chodzi, żeby naród był głupszy. U nas będą niedouczone dzieci bo nauczyciele niekompetentni i przemęczeni psychiczne a w Rosji do tego wódka prawie za darmo. Może i u nas stanieje i będą ludzie łoić na umór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żeby przeżyć musiałem się ratować inaczej. " Koleś ludzie zarabiają minimalną. Ty brałeś 2100 oni 1500zł i żyli. A ty musiałeś iść na drugi etat? Normalny człowiek nie może tego zrobić bo pracuje 40 godzin tygodniowo. Ty nierobie pracowałeś tylko 18 godzin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pi.... Hipolocie. Co za denny artykul. Od kiedy to polonista uczy 8 klas? Z tego artykulu wynika, ze gosc jest albo nauczycielem j. Pl lub obcego. To znaczy ze w jednej klasie ma 5 godzin w tygodniu. Widac polonista z niego pelna geba, ze nawet policzyć ilosci klas i godzin nie umie. 8 klas dla nauczyciela j. Polskiego to juz kosmos ponad wymiarowy. Jak chcecie skłócić spoleczenstwo to chociaz logiczne artykuly wymyslajcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wszyscy nauczyciele złożą wypowiedzenia,zobaczymy co wtedy powie pani Zalweska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bardzo chetnie poszłabym do pracy jako nauczyciel . Mam wykształcenie i nawet doswiadczenie w zawodzie i co roku skladam CV do szkol i 0 odzewu . Jesli tak im zle to ja chetnie z banku przejde do szkoly.  Ktory chetny zamienic sie ze mna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz naprawdę przestancie narzekać!!! Razem z tym calym waszym Broniarzem!!!!! Ja pracuje 16 lat W URZEDZIE Miasta jako inspektor i z dodatkiem 16% tj. Stazowym zarabiam 2800 na rękę. Zarobki są można powiedzieć podobne. Roboty tez jest full, bo ciągle urzedasom jak to co niektórzy mówią przybywa obowiazkow - to już nie jest picie kawy jak to było za komuny!!!! , petenci dorośli niektórzy gorsi niz te dzieci, bo na dzieci czy młodzież to jak któryś nauczyciel jest z powołania to znajdzie sposób - każdy to powie! po godzinach też muszę często zostawać i nie nam za to płacone jak nauczyciele! Tylko wolne odbieram!!!! TAKŻE COS MI TU NIE HALLO! To MOŻE WSZYSCY WYJDZMY NA ULICE I PRZESTANMY PRACOWAĆ.... A ZA CHWILĘ OBUDZIMY SIE JAK GRECY KIEDYŚ.... PÓJDZIEMY PO KASĘ DO BANKOMATU A TAM... GUZIK!!! Poza tym moja siostra też jest nauczycielem mianowanym, ma mnie stażu odemnie o jakieś 4 lata i 3000 z palcem w tyłku bierze. Także przestańcie już pajacowac!!! Bo to nie robi się zabawne tylko żenujące, ciągle Wam mało. Jak nie pasuje to do Biedry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KŁAMSTWO!!!!!! - TO GŁÓWNY MOTYW PSEUDOREFORMY EDUKACJI OBECNEGO RZĄDU. Mamy nowoczesne podstawy programowe - nie mamy, nauczyciele dobrze zarabiają - nie zarabiają, nauczyciele pracują 18 godzin - pracują znacznie więcej, były prowadzone konsultacje - nie były, reforma będzie bezkosztowa - nie jest, dzieci nie odczują reformy - odczuwają (szczególnie klasy VII i VIII, stawiamy na przedmioty przyrodnicze - nie stawiają (ograniczenie godzin fizyki i chemii), gimnazja były złe - były najlepszym elementem Polskiej edukacji, nie będzie nauczycieli "objazdowych" - są, podniesie się poziom edukacji - nie podniósł się, zreformujemy szkolnictwo zawodowe - pchi!!, nauczyciele popierają reformę - w większości nie popierają, kumulacja roczników nie nastąpi - we wrześniu będzie faktem. Mógł bm tak długo, długo ale po co? Wy przecież wiecie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszedł to kij z nim czy ma zapisane w genach,że bedziepracował jako nauczyciel,nie więc o co ten płacz i zgrzytanie zebów.Zabrać nauczycielom dodatki wiejskie które wynosza 10% wynagrodzenia,dzisiaj nie ma znaczenia czy wies czy miasto..pozdrawiam
Zabrać zwłaszcza tym miejskim, prawda? A tym na wsiach to podwójnie zabrać, bo przynajmniej powietrze mają czyste i dużo ruchu, jak jeżdżą od szkoły do szkoły, żeby uciułać etat.
 Felek to zap.eprzaj do miasta szukac pracy ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zobaczcie ile się zarabia na lubelskich uczelniach - to dopiero nędza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do felka- na wsiach są puste szkoły i jest miejsca w huk abys sie do lekcji przygotował wiec przestań gadac głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszedł to kij z nim czy ma zapisane w genach,że bedziepracował jako nauczyciel,nie więc o co ten płacz i zgrzytanie zebów.Zabrać nauczycielom dodatki wiejskie które wynosza 10% wynagrodzenia,dzisiaj nie ma znaczenia czy wies czy miasto..pozdrawiam
Zabrać zwłaszcza tym miejskim, prawda? A tym na wsiach to podwójnie zabrać, bo przynajmniej powietrze mają czyste i dużo ruchu, jak jeżdżą od szkoły do szkoły, żeby uciułać etat.
Felek to zap.eprzaj do miasta szukac pracy ok.
 A kto ci powiedział, że potrzebuję stanowiska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do felka- na wsiach są puste szkoły i jest miejsca w huk abys sie do lekcji przygotował wiec przestań gadac głupoty.
  Są miejsca tylko dzieci zbyt mało, żeby etat zebrać. Dla chemika w takiej szkółce- 2 godziny, dla fizyka podobnie. Jak objedzie całą gminę, to może nazbiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...w szkole moich dzieci pani katechetka i pan dyrektor na pewno nie poprą takich antypolskich zachowań ciepłych misiaczków żerujących na zdrowej tkance naszego narodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
115zl neto za 45minut ????pokażcie zawód na którym za 45min można tyle NETTO zarobić.Za pierdzenie w krzesło i tak za dużo,kwadrans na odpytywanie,kwadrans na czytanie z książki niby nauczanie ,kwadrans na zadanie pracy domowej ....Przestańcie biadolić bo zawód nauczyciela to skostniałe komunistyczne udawanie nauczania. Uczeń który chce zdobyć dobry zawód i dostać się na dobre studia musi od 1 kl liceum brać korepetycje. Nauczyciele kompletnie nie posunęli się z formami nauczania od półwiecza! Nauczyciel to najmniej reformowalny zawód w Polsce,zatrzymali się na latach 50tych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...