Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na ile wystarczy sił. Na jakie zajęcia dodatkowe rodzice zapisują dzieci w Lublinie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2019 r. o 19:14 Powrót do artykułu
Ja dla mojego bąbelka zrobię wszystko, teraz chodzi na karate i tenis, a wiem że jest uzdolniony w wielu innych dziedzinach. Jestem mamą na cały etat więc go woze autem bo inaczej nie dali byśmy rady rozwijać jego pasji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie normalność, gdzie czasu odrobinę wolnego dla dziecka.Wyścig szczurów, pogoń za modą, za niespełnionymi ambicjami rodziców.Świat oszalał, niedpugo z dzieci zrobią robotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajęcia z angielskiego dla dzieci od 3 miesiąca życia?! Chyba coś się komuś pomyliło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A balet? moje córki chodzą do Pani Kasi w DK na Kalinie, same chcą i z przyjemnością chodzą już 3 rok, starszą zapisałam dodatkowo na angielski i basen, ale sama chciała, więc póki sama wybiera samą mnie to cieszy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moja córka ma do 16.40 lekcje i nie bardzo ma czas na zajęcia pozalekcyjne jest w 4 klasie SP. Jedyne co nam zostalo to Andande w soboty i ścianka wspinaczkowa w niedziele :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn od trzech lat chodzi na piłkę nożną i bardzo mu się to podoba. A jak był na wakacjach u cioci w Gdańsku, to chodził na kurs szybkiego czytania do Akademii Edukacji Edu. W sumie to jedyne zajęcia na które naciskałam, ale wyszło mu to na dobre. Sam nawet zauważył, że teraz nauka lepiej mu idzie i poświęca na nią mniej czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...