Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele odpuścili, strajk zawieszony. "Teraz wszyscy będą się z nas tylko śmiać"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 kwietnia 2019 r. o 21:34 Powrót do artykułu
"Mieliśmy gigantyczne wsparcie ze strony uczniów i ich rodziców, " - nie mówią prawdy, bo was się... boją, nauczyciele są mściwi, mszczą sie ocenami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwolnić nauczycieli okazało się że dzieci mają w d.pie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP- Znowu Nie Pykło. Robiliście z siebie pośmiewisko przebierając się za krowy, rycząc chrumkając, tworząc i wykonując żenujące "piosenki>, daliście się wmanewrować Broniarzowi. Miejcie do siebie pretensje. Jako rodzic "przygotowywanej" przez Was maturzystki mam dużą satysfakcję mówiąc Wam: żeganam ozięble i pocałujcie nas w doopę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerwali 'strajk', bo czekają na prezenty od uczniów i rodziców na koniec roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I z Broniarza du...pa, gdy rodziców przeciw kupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To akurat dobry nauczyciel, dobrze się w klucz odpowiedzi wstrzelił. Wiadomo, że będą się z Was śmiać, bo te piosenki to dno..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromne wsparcie !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gigantyczny to był sprzeciw zwykłych ludzi a nie poparcie. Nauczyciele stracili zaufanie rodziców i zwykłych ludzi przez swoja pazernosc, chciwość i głupotę. Długo tego zaufania nie odzyskaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestraszyli się, że zastąpią ich ludzie z samorządów. Nie jest dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakończenie roku czas prezentów- hura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada! Nauczyciele stracili w oczach dzieci i rodziców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszko Kasperska, autorko artykułu, gdzie Pani znalazła te wszystkie pozytywne głosy o strajku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromne wsparcie !?
 Wyłącznie w ich wyobrażeniach tudzież pobożnych życzeniach, realia są zupełnie inne co widać nawet po komentarzach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że rodzice 21 czerwca zademonstruja swoje poparcie dla nauczycieli w postaci. .... braku prezentów!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP- Znowu Nie Pykło. Robiliście z siebie pośmiewisko przebierając się za krowy, rycząc chrumkając, tworząc i wykonując żenujące "piosenki>, daliście się wmanewrować Broniarzowi. Miejcie do siebie pretensje. Jako rodzic "przygotowywanej" przez Was maturzystki mam dużą satysfakcję mówiąc Wam: żeganam ozięble i pocałujcie nas w doopę.
Maturzystko ale masz ojca.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Broniarz! Niech pan obłudnie nie przekonuje, że to wy a nie rząd zatroszczyliście się o uczniów. To pan zdezorganizował proces dydaktyczny, zafundował zdającym egzaminy dodatkowy stres. Jak zamierza pan nadrobić stracony czas, odrobić zaległości? Jak wyrównać finansowe straty nauczycieli? Nie żal mi pana z powodu przegranej. Nie żal mi zmanipulowanych pedagogów, którzy naiwnie panu uwierzyli. Żal mi tylko uczniów. O nich jakoś w strajkowych postulatach mówiło się niewiele, prawie wcale... A to oni są w szkole najważniejsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku prezentów nie będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te głosy wspierające to chyba wymusiliście szantażem; jesteście żałośni, "nauczyciele".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieli się z Was już na początku strajku. Ten strajk spowodował jedynie to, że juz nikt do tej grupy zawodowej nie będzie miał za grosz szacunku. Kasa wam w głowach tylko....nieroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gigantyczną to oni mają pogardę. Walczą o prywatę, o obronę swoich absurdalnych przywilejów,podczas gdy społeczeństwo ciężko pracuje na swoje utrzymanie i podatki na ich wynagrodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...