Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele przygotowują się do strajku. Paraliż oświaty w czasie egzaminów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2019 r. o 19:01 Powrót do artykułu
a co na to pani kurator która na grzbietach ludzi Solidarności dostała władzę? Czyżby zapomniała o swoim środowisku? A może ma inne aspiracje w najbliższych wyborach? Mocno przyklejona do wojewody, pewnie ma obiecane dobre miejsce na liście do parlamentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem zastanawiam się może dobrze byłoby by złodzieje z PO powrócili do władzy oni jakoś za mordy trzymali te roszczeniowe grupy. Zrobili by z nimi porządek jak ten demokratyczny Macron z pomarańczowymi kamiezelkami. A PiS pieści się z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moralny i etyczny upadek kadry... a "lider" ZNP jeszcze z czasów komuny czesze 12 tysiaków miesięcznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do twister - pis z swoimi wpływami to se może udawać że współczuje i tyle . Zmieni się Europa ,itd. to wtedy zacznie się teatrzyk podwórkowy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w TVpis mówią, że tak wspaniale jest w Polsce i wszystkim się żyje super i jest cudownie i pensje wszystkim rosną i ... tak dalej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 x 0.45godz. to jest 8.1 godz. na tydzień! Czyli tyle ile ja robie dziennie! To ile majął zarabiać pytam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18x0.45 h to 8.1 godzin na tydzień. Puknij się w łeb tumanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! Wreszcie nauczyciele nie pozwolą jeździć po sobie. Zarobki są beznadziejne (niezależnie co podaje pani minister i TVPPIS). Zarobki to jedno, beznadziejna reforma to drugie. Dobrze, ze "Solidarność" się obudziła - lepiej później niż wcale (chyba, że to ustawka). Nie znam nauczycieli którzy dobrze by się wypowiadali na temat wprowadzonej "deformy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele i pielęgniarki, którzy strajkując biorą dzieci i pacjentów za zakładników, dowodzą całkowitego zdziczenia obyczajów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 x 0.45godz. to jest 8.1 godz. na tydzień! Czyli tyle ile ja robie dziennie! To ile majął zarabiać pytam?
 BAranie a kto nauczył cie czytać i pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim to trzeba być baranem aby organiziwać strajk w czasie egzaminów? Sam jestem nauczycielem i powiem tak ZNP wszystkich będziecie mieć przeciwko sobie a przedewszystkim rodziców i dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0,45 h to nie jest 45 min!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość że ósmoklasiści piszą egzamin po 2 a nie 3 latach nauki, więc już na starcie są pokrzywdzeni a egzamin np. z angielskiego jest dużo trudniejszy niż rozszerzony egzamin gimnazjalny to jeszcze i z tego powodu mają być represjonowani? Chyba nauczyciel nie powinien krzywdzić ucznia a tak niewątpliwie się stanie jeśli zastrajkują podczas egzaminów. Niepedagogicznie i niehumanitarnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do matka osmoklasisty Tumanie a chcesz zeby ktos kto zarabia grosze przygotowal twoje dziecko odpowiednio do egzaminow Jak ma glowe zaprzatnieta jak zwiazac konuec z koncem Osobiscie bym wolal by moje dziecko przygotowala osoba pelna zycia i energi a nie czlowiek ktory przez marny zarobek nie ma po prostu checi ...idzie bo idzie do pracy Przemysl to tumanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie upadłem ani moralnie, ani etycznie - ale mam kredyt do spłacenia, a przez 3 ostatnie lata wszystko podrożało przeciętnie o 30%. A Zalewska proponuje podwyżkę 15% do "nie wiadomo kiedy"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być baranem, żeby nie rozumieć, że strajk tylko wtedy ma sens, kiedy bardzo boli!? Jak rząd zlekceważy "ból" rodziców i dzieci, to będzie wina nauczycieli? A może wreszcie rodzice i dzieci zrozumieją, że "głodny" nauczyciel, to "słaby" nauczyciel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...popieram nauczycieli w każdym aspekcie ich roszczeń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego to doszło kosztem naszych dzieci ja na pani miejscu bym nie dał się zastraszyć pani minister nie chcą niech nie pracują są wolni jak ptaki na ulicę jak nie pasuje wolna posadkaa pozostawiona zreszta po mamusiach i tatusiach dyscyplinarnie zwolnić na ich miejsca czekają młodzi ambitni z chęcią do pracy z dziećmi a nie wypalone stare disle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego to doszło kosztem naszych dzieci ja na pani miejscu bym nie dał się zastraszyć pani minister nie chcą niech nie pracują są wolni jak ptaki na ulicę jak nie pasuje wolna posadkaa pozostawiona zreszta po mamusiach i tatusiach dyscyplinarnie zwolnić na ich miejsca czekają młodzi ambitni z chęcią do pracy z dziećmi a nie wypalone stare disle.
 cwaniaczku idź popracować do szkoły....,   Jak wybrałem zawód nauczyciela to uczę i się angażuję, ale w cywilizowanych warunkach, za godziwą pensję. A Ty jak jesteś filantropem to pracuj za 1500 zł. netto, ja cenie swoje wykształcenie i pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 x 0.45godz. to jest 8.1 godz. na tydzień! Czyli tyle ile ja robie dziennie! To ile majął zarabiać pytam?
BAranie a kto nauczył cie czytać i pisać?
 Mnie nauczyła babcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...