Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele zaproszą rodziców na piknik? Będą nowe wytyczne oceny pracy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2018 r. o 22:40 Powrót do artykułu
Pomysł był dobry, a wyszło jak zwykle. Poszło w nie tym kierunku, co trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpierd. Ić gnoja z zawodu. Kim on jest? Nauczycielem? Tzn co ma przyjsc odwalic manianę i spadać do domu. Kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tych od religii też będą oceniać ? Super, to nie nauczyciele. Jak widzę w podręczniku, nie kupować tylko dać kościołowi to mnie ściska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze przed powołaniem Gminnych Szkół Zbiorczych w terenie były faktyczne szkoły środowiskowe.Obecnie są to "fabryki" z taśmą produkcyjna do wykonania zalecanego programu.Czas "Judymow" już odpłynął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już donosicieli miało nie być....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie nie ma donosicieli ,ustawowo wprowadzono SYGNALISTÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając wszystko ta cytowana "dyrektorka jednej ze szkół podstawowych" jest bardzo ograniczona intelektualnie i oderwana od rzeczywistości z resztą jak większość nauczycieli. Aby krzewić patriotyzm nie potrzeba takich skrajności o jakich się wypowiada. Wystarczą drobniejsze gesty jak dobre słowa o ojczyźnie, pamięć o jej obrońcach czy choćby dbanie o poszanowanie flagi, godła i hymnu przez dzieci bo z tym jest bardzo różnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny bubel rządzącej ekipy. Miało być tak cudownie, a na każdym kroku jakiś nonsens. Tyle ludzi miało nadzieje związane z reformami, które tak bardzo są potrzebne państwu i narodowi, a tu same głupoty są robione, budowanie kozła na trzech nogach, zamiast konkretów. Każda sprawa rozprawa i nic z tego nie wynika. Szkolnictwo, służba zdrowia, media! markety, praca. Zgroza. Dla swoich jest jak i było zawsze, a dla reszty to komu uda się coś przypadkiem złapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie długo w szkole nei beie miał kto pracować. Płaca godzinowa pracownika fizycznego powoli zbliża się do płacy nauczyciela dyplonowanego Z tego co wiem, to obecnie polskiego pracownika fizycznego trzeba prosić, żeby praował za 20 zł/godz. nauczyciel dyplomowany (po studiach i licznych kursach) z duzym stażem (!) zarabia niecałe 30 zł. Sami nauczyciele........jak banda frajerów nie potrafią zjednoczyć się i współnie pogonić elementy typu min. Zalewska. Zobaczysz suwerenie, sam pójdziesz uczyć swoje dzieci. P.S. te "krytria' oceny, tylko debil mógł wymyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako rodzic jesteś mocno jednak ograniczony i oderwany od rzeczywistości. Wystarczy zajrzeć dziecku do zeszytu z różnych przedmiotów, żeby zorientować się, że zagadnienia związane z patriotyzmem są już ujęte. Dodatkowo są różne apele, konkursy, gazetki szkolne itp związane powyższą tematyką. Co jeszcze ma robić ten biedy nauczyciel, żeby zaliczyć spełnienie tego kryterium. Salę pomalować na biało czerwono, lekcje zaczynać od Bogurodzicy, hymnu i jeszcze czegoś takiego? Apel poległych co poniedziałek a smoleński każdego 10 ? Niech on się zajmie nauką swojego przedmiotu, niech matematyk uczy mi dziecko liczyć i dzielić, biolog o pszczółkach, chemik o ...... itd. Jako rodzic ja zadbam ze swojej strony o patriotyzm mojego dziecka, od tego jestem rodzicem żeby go dobrze wychować. Nie zamierzam wymagać od innych żeby mi wychowywali dziecko, szkoła ma przede wszystkim uczyć. Jak będzie od wszystkiego to będzie do niczego szanowny panie lub pani rodzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...