Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele zdecydowali jak będzie teraz wyglądać ich protest. Zacznie się dwa dni po wyborach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2019 r. o 18:53 Powrót do artykułu
Popieram strajk nauczycieli! Zmęczyli się po kilkumiesięcznych letnich wakacjach, teraz znowu muszą odpocząć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 godzin 'pracy' w tygodniu, wakacje, ferie... prezenty od uczniów i rodziców... jeszcze mało?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Polsce zarobki w innych sferach są mniejsze niż na zachodzie, więc poszczególne zawody muszą brać to pod uwagę. Nie mam ręki po wypadku - mam 935 złotych renty ale nie narzekam, dziękuję WSZECHMOGĄCEMU JEZUSOWI za to co mam, za drugą rękę i że zmienił moje życie, daje doskonałą miłość, nigdy nie zostaw na lodzie i prowadzi do miejsca które jest miliardy razy lepsze niż wszystko co w tym świecie _________ google : " Koniec entropii - wspaniała wiadomość dla chrześcijan" ________ " jedyny lek na depresje i ochrona przed nią "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 godzin 'pracy' w tygodniu, wakacje, ferie... prezenty od uczniów i rodziców... jeszcze mało?!
 Wklejasz ten post od wiosny. Zauważ że od września niektórym nauczycielom zwiększyli pensum. Tylko skąd ty to możesz wiedzieć. Na kursie dla bezrobotnych organizowanym przez Urząd pracy pewnie uczyli tylko kopiuj i wklej... Zamiast wyszukiwania informacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieci nie mogą być zakładnikami nauczycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nauczyciele w prywatnej szkole Broniarza też strajkuja? Walczcie o swoje, ale nie dajcie się zrobić drugi raz w balona przez tego pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Polsce zarobki w innych sferach są mniejsze niż na zachodzie, więc poszczególne zawody muszą brać to pod uwagę. Nie mam ręki po wypadku - mam 935 złotych renty ale nie narzekam, dziękuję WSZECHMOGĄCEMU JEZUSOWI za to co mam, za drugą rękę i że zmienił moje życie, daje doskonałą miłość, nigdy nie zostaw na lodzie i prowadzi do miejsca które jest miliardy razy lepsze niż wszystko co w tym świecie _________ google : " Koniec entropii - wspaniała wiadomość dla chrześcijan" ________ " jedyny lek na depresje i ochrona przed nią "
 A wuj to nas obchodzi za co komu dziękujesz,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele będą robić to za co im płacą i nazywają to strajkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co podwyżka za 18 godzin marnej pracy w tygodniu? Za 3 miesiące płatnych wakacji? Za korepetycje bo nie umiecie uczyć normalnie?Za 13 pensję? WSTYDU NIE MACIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończ waść, wstydui oszczędź!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A strajkujcie. Wasza praca i tak wyglada jak strajk. Wasze glupie wycieczki na ktore naciagacie rodzicow wsadzcie sobie gdzies. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niedostali nauczyciele podwyzki? Za wychowawstwo macie chyba tez wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak to? Tak bez przerwy na kawkę i fajkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy po przejęciu NRD wywali z uczelni wszystkich bez rzeczywistego dorobku naukowego, a ze szkół niższego rzędu 19 500 nauczycieli z tego tylko 10 proc. za współpracę ze Stasi; Polandia zawsze cywilizacyjnie stała wyżej od Niemiec czyli ilu u nas trzeba wywalić? Nie znam żadnych sposobów motywacji nauczycieli jak również weryfikacji czyli wywalania czemu w szkołach prywatnych można? komuniści wysyłają swoje dzieci do Pallotynów i bulą biedota do publicznych zajęcia mają dawać etaty nauczycielom, a nie zapewnić najefektywniejsze sposoby nauczania o których zresztą uczyciele nie mają zielonego pojęcia: ile razy na pierwszych zajęciach byliście informowani o sposobach uczenia się uwzględniając specyfikę danego przedmiotu, teoretycznie do nauki języka obcego potrzeba roku chyba, że chcecie jak Tusek na konferencjach prasowych w Brukseli, wszyscy płakali Jean-Claude Junkers, dziennikarze płakali jak to coś zaczynało mówić po angielsku wieloletni premier RP i „król” Europy może Junkers bywa spity jak meserszmit ale on język obcy zna ostatnio jeden już nie młodzian doznał oświecenia co mu zrobili: toż ja jednego języka uczyłem się 14 lat, drugiego 10, ja nie umiem nic prawda, wyjątkowo tępy? Tak jak spora część Polaków a może Norwegowie mają większe puszki mózgowe? Nie sądzę uczyć się uczyć, czyli robić co? Proponuję żywoty poliglotów na początek, a nie mądrości zajmowaczy czasu i co za tirówka wymyśliła uczenie dwóch języków obcych równolegle i do tego ustawowy obowiązek szkoły i nauki ***s://***youtube.com/watch?v=iY06i4fKqn0&t=2s ludzie ok 35 roku orientują się co im ta bolszewickie szkolnictwo zrobiło: dało bezwartościowy papier i zabrało najlepsze lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciele lekarze pielegniarki zawody ktore same nie wiedza ile maja zarabiac taka kwota nie istnieje moze pora pomyslec o zmianie zawodu nie ma ludzi niezastapionych jest to juz nudne i niesmaczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chcą strajkować niech strajkują. Tylko gdzie do jasnej cholery są urzędy skarbowe. Jeśli stać ich na wyjazdy za granicę wczasy w górach czy nad morzem to skąd na to mają skoro zarabiają tak mało? Rośnie kolejna uprzywilejowana grupa zawodowa obok medyków którzy nie podlegają kontroli skarbowej. Albo mieszkamy w państwie prawa albo w republice bananowej w której my obywatele będziemy szantażowani. ktir
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję 140-160 godzin w miesiącu mam ponad 25 lat stażu podejmuje decyzję co do ratowania życia ludzkiego bo jeżdżę w pogotowiu ratunkowym z dodatkiem zarabiam 3700 na rękę. Należę do jedynej grupy zawodowej która nie pozostawiła pacjenta bez pomocy jak to robili lekarze i pielęgniarki w czasie swoich strajków. Teraz nauczyciele. Widzę że nie da się jednak inaczej jak strajkować i nie jeździć ale niestety etyka zawodowa mi na to nie pozwala. I tej etyki brakuje nauczycielom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A hejt się leje. Znowu te śpiewki o 18 godzinach pracy itp. W wielu szkołach są wakaty - NA CO CZEKACIE, ZGŁASZAJCIE SIĘ PRZECIEŻ TO SAMO MIODZIO!!!!!! DO SZKÓŁ SUWERENIE - POKAŻCIE CO POTRAFICIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nic nowego. Generalnie nauczyciele mają problem żeby przeprowadzić 18 godzin 45 min. w tygodniu i tak są zapracowani :), ze nie wystarcza im czasu na dodatkowe zajęcia, a jeśli chcesz rodzicu to zapłać, a wtedy czas szybko znajdzie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim zmiana programu nauczania.  Likwidacja lekcji religii w szkołach (jak kościół chce to niech uczy w salach katechetycznych), wprowadzenie lekcji z podstaw prawa, ekonomii i rzetelnej edukacji seksualnej oraz ekologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...