Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauka języka niemieckiego

Utworzony przez Basia, 2 września 2019 r. o 09:31
[justify] Cześć, sytuacja zawodowa nieco mi się zmieniła i chciałabym wyjechać do Niemiec. Niestety mam spore językowe braki. Kiedyś się uczyłam, ale wiadomo, że człowiek zapomina, jeżeli nie praktykuje. Szukam osób, które chodzą na sprawdzony kurs języka niemieckiego, najlepiej w formacie online i są w stanie mi coś podpowiedzieć [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[justify] Darmowe zajęcia z niemieckiego prowadzi Tomek Zalewski z zalewskitomasz.pl. Zajrzyj, bo spokojnie 200 osób odwiedza regularnie, a może i więcej. Nie ma jednak stresu, bo wszystko online. Można sporo sobie przypomnieć, jak wracasz do przygody językowej. Sama się uczę od niedawna, ale jestem już na rencie, więc mogę sobie pozwolić. Więcej czasu, to wróciła chęć do nauki. Marzy mi się tłumaczenie tekstów, nawet prostych z niemieckiego na polski. Zobaczymy, co z tego będzie. Na razie się jeszcze nie poddałam.  [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...