Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niektórym będzie trudniej o miejsca w przedszkolach w Lublinie. Nowa tabela punktów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 stycznia 2020 r. o 20:30 Powrót do artykułu
A co jest z drugim US? Pytanie poważne bo nie jestem zorientowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudawianki w miejsce meldunku. Ta parszywa punktacja dyskryminuje półsieroty oraz sieroty (dziecko osierocone ma na ogół jednego opiekuna prawnego). Są placówki specjalistyczne (np. dla dzieci niepełnosprawnych), a poza tym rodzice mogą woleć wybrać inną placówkę dla dziecka młodszego (np. z uwagi na przeprowadzkę) - punkty za tę samą placówkę dla dzieci z jednej rodziny to chamska ingerencja w wolność rodziców w decydowanie o własnych dzieciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jest z drugim US? Pytanie poważne bo nie jestem zorientowany.
Chodzi o "rejon pozalubelski", w zakresie podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie utrudnia jednym tylko ułatwia drugim. Moje dzieci nie dostały się do żłobka i przedszkola obok, bo są jednymi x najnowszych w mieście. Za to spoza Lublina dowożą dzieci. Bardzo dobrze. Placówki lubelskie finansowane są z miejskiej kasy na którą podatki odprowadzam ja, mieszkaniec. A nie mieszkańcy Łęcznej czy Świdnika, którzy tu tylko może pracują. Do żłobków dodatkowo od tego roku tylko dzieci szczepione. To dopiero będzie afera ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sprawie miejsc w przedszkolach proponuję zgłaszać sie do Pana Stanisława Brzozowskiego - radnego z PiS - on wie na co Lublin powinien wydawać pieniądze (np. na pomniki), do Pana Marka Wątorskiego - wie jak potrzebny w Lubinie był maszt za kilkaset tysiecy, do Pana Marcina Babicza - też się chłopak zna na potrzebach w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo powinno być ze szkołami. Mieszkańcy np Marysina czy Natalina niech dzieci do Jastkowa wożą skoro tam płacą podatki a nie do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Żuk rozlicza podatek? Bo nie mieszka wszak w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak rozliczam podatek w Lublinie przy 0 PIT-cie to też będzie punkcik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jest z drugim US? Pytanie poważne bo nie jestem zorientowany.
 Drugi jest chyba dla osób nie z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Żuk rozlicza podatek? Bo nie mieszka wszak w Lublinie.
 A czy Zuk wysyla dziecko do przedszkola??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Pitucha? Dawno nic o nim nie bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...