Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A PIS i Zalewska i tak ma nas wszystkich w d....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pani Zalewska w tym najtrudniejszym momencie zamiast próbować gasić pożary wybiera się jakby nigdy nic do Brukseli . W głowie się nie mieści taki brak odpowiedzialności za swoja pracę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jest super, jest super, więc o co ci chodzi?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widzicie ludziska jak dobra władza? Jak swoich nagradza? Im się należy, a wasze dzieci na budowę lub na zmywak, szkoły im nie potrzebne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z PISu mam w poważaniu wasze kłamliwe artykuły. PIS i tak wygra. PIS jest jedyną naprawdę POLSKĄ partią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reforma .. widać jacy ludzie rządzą Marian Kowalski dobrze powiedział kiedyś, rządzą ludzie oderwani od rzeczywistości. Wygonić z biura to by z głodu poumierali bo życia nie znają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie chcieli gimnazjum, czy słusznie nie wiem. I chyba nikt nie wie. PiS zrobił to co ludzie oczekiwali. Przeciwnicy polityczni chcą wykorzystać istniejace probremy w oświacie dla swoich małych ( DUŻYCH) interesików. Wybory do PE i do polskiego parlamentu. A ja zadam tylko jedno pytanie, co zrobicie Platformiarze po zwyciestwie? Wrócicie do gimnazjów? Bądzcie raz odpowiedzialni, powiedzcie to ludziom jaki jest wasz pomysł na oświatę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze że PIS zlikwidował gimnazja to był najgłupsze lata dla dzieci stres a na terenach wiejskich umęczone dzieci dojazdami do odległych szkół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem rocznikiem, który chodził do gimnazjum. Było to już kilka lat po reformie, gdy wszystko okrzepło. Z doświadczenia wiem, że po pierwsze gimnazja to były siedliska patologii. Zupełnie nowe środowisko, do którego trafiali różni mieszani ze sobą ludzie, którzy się nie znają. To była mieszanka wybuchowa. Nie było warunków do nauki, bo wszelkie osiągnięcia prowadziły do tego, że odbiegało się od przeważnie niskiej średniej poziomu, a przez to stawało się outsiderem. Druga kwestia jest taka, że program w gimnazjum to była powtórka treści ze szkoły podstawowej. Nowości było w porywach 20%. Raport NIKu może miażdży reformę, ale sam fakt usunięcia gimnazjów jest bardzo na plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie wyniku można było się spodziewać. Reforma nieprzemyslana, oparta na "niczym". Jej szybkość wdrażania mogła się skończyć katastrofą. Współczuję rodzicom i ich dzieciom. A Pani minister powinna być natychmiast pociagnieta do odpowiedzialności. Tylko jak tego dokonać??. Nie dopuścić, aby uciekła do Europarlamentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Pck zamiotka pod dywan psie trole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę nikt nie udowodnił, że gimnazja trzeba było zmieniać. A nawet jeśli, to reformy edukacji nie pisze się w jeden rok. W jeden rok to można tylko bubla napisać. A system edukacji jest za bardzo wrażliwy żeby bawić się na nim w eksperymenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale się ni dziwię, że twórcy i tego gniota wyjeżdża na wycieczkę do  Brukseli. Tam  czekają ją zasłużone profity. Ciepłe słowa uznania. Będzie w końcu doceniona i szanowana. W końcu po co sobie fundowała uśmiech za kassę podatników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu wiecznie żywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako ojciec dwójki dzieciaków które przeszły kurs ogłupiania i patologii jakim było dla nich gimnazjum będę do końca życia głosował na PiS tylko za tą reformę edukacji - w końcu do szkoły chodzić będą jeszcze moje wnuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PO POrażce miejsce nasich na ulicach. To Po ile oberwało się PO kieszeni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie zlikwiduje się obowiązek szkolny?! To gwałt na wolności dzieci, rodziców i ich rodzin. Od dawna wiadomo że szkoły to siedlisko zła, patologii i grzechu! Wykształcenie tak samo jak inteligencja nie jest konieczne do odniesienia sukcesu życiowego i finansowego! Skończyć z tym wyrywaniem dzieci z domu rodzinnego! Amen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako ojciec dwóch uczennic które skończyły gimnazja ( jedna w 2017, druga kończy w tym roku ) uważam że nie było niczego złego w tych szkołach. A za to że Zalewska zafundował młodszej "podwójny rocznik " już nigdy nie zagłosuje na żadnego polityka PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIK to kwiatkowski z PALTFORMY ???   ps JAK MOGŁA BYĆ DOBRZE WDRAŻANA? , PRZECIEZ NAUCZYCIELE (znp to ex pzpr - czyli antypis) WALNELI KLASYCZNEGO FOCHA ... BO TRZEBA BYŁO NOWY PROGRAM OPRACOWAĆ ... I GRATISY  ZA PODRĘCZNIKI SIĘ SKOŃCZYŁY... BO 1000 KASIORY PISIORY NIE DALI ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST TAKA SZKOŁA W LUBLINIE, GDZIE DYREKTORKA MIESIĄC PRZED PIERWSZYM ROKIEM REFORMY zdezerterowała ZE STANOWISKA NA ... I TU SUPRAJSIK - NA OPIEKUNKE SWIETLICOWĄ w tej samej szkole  - I jak reforma miala się tam udać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...