Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wciąż trwa nabór na ponad 70 kierunków studiów podyplomowych na UMCS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 sierpnia 2019 r. o 18:17 Powrót do artykułu
Dyplom magistra UMCS nic nie znaczy, to po co kolejny podyplomowy papierek. Obecnie zakłady produkcyjne poszukują ludzi z wykształceniem technicznym, a nie magistra od zarządzania. Od rządzenia jest dyrektor, a od utrzymania ruchu kierownik produkcji. Taka jest prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studia podyplomowe to można robić wszędzie, nie tylko w Lublinie dojechanie na te kilka zjazdów nawet na drugi koniec Polski to nie problem, ja robiłem na WSB administrację cyfrową i jeździłem do Gdańska aż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście na WSB równiez jest jeszcze nabór. Znalazłem tu potrzebny kierunek. Będzie pewniejszy awans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak często odbywają się zjazdy na podyplomówce na WSB?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, Zjazdy na studiach podyplomowych w WSB odbywają się średnio co dwa tygodnie, dwa razy w miesiącu w soboty i niedziele. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami studiów na stronie ***s://***wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe/kierunki W razie pytań służę pomocą. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki ___________________________ Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...