Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy rok szkolny w poniedziałek. Niektórzy skończą lekcje o 18.40

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2019 r. o 09:40 Powrót do artykułu
W 2005 w mojej szkole w Lublinie kończyłem lekcje w poniedziałek o 19:20. Jakoś nikt nigdy problemu z tego nie robił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Polacy podziękują 13 października obecnej władzy za tą deformę edukacji. A przecież to tylko wierzchołek góry lodowej. Skutki tych zmian możemy odczuwać przez następne kilkanaście spadkiem poziomu nauczania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba od świtu do zmierzchu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są problemy z finansowaniem edukacji, ale chętnie przyjmiemy nowych mieszkańców z dziećmi, np. na górkach. TBV nawet nie jest zobowiązane do zbudowania szkoły przy Koncertowej, ale ma oddać ziemię miastu pod tą inwestycje. Kolejne miliony do dopisania w koszta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2005 w mojej szkole w Lublinie kończyłem lekcje w poniedziałek o 19:20. Jakoś nikt nigdy problemu z tego nie robił.
 Jak chodziłeś do wieczorówki to tak późno kończyłeś lekcje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w szkole zajęcia zaczynały się o 7 i trwały do 20 i nie było afer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"od zmierzchu do świtu" ???  chyba autorowi się coś.... zawody pomyliły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny  ramach wf wysyłano nas w godzinach szkolnych (również w soboty) do zbierania stonki na polach u komuszego kacyka z orderami od PZPR, którego córcia jesst .... nauczycielką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. Jak to możliwe, żeby taki 15-latek musiał czasem posiedzieć w szkole do godziny 16. Raptem w jednej szkole trzeba będzie trochę dłużej posiedzieć. Przestańcie tak się nad tym tematem spuszczać. Jeszcze 15 czy 20 lat temu takie godziny były normą, a teraz wielka afera, bo dziecko wróco do domu o 16 zamiast o 13. No tragedia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ale jak latorośl popyla na kompie lub komórce do połnocy to jest cacy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Polacy podziękują 13 października obecnej władzy za tą deformę edukacji.  A przecież to tylko wierzchołek góry lodowej. Skutki tych zmian możemy odczuwać przez następne kilkanaście spadkiem poziomu nauczania.
 Ja podziękuję. Podziękuję, że wreszcie zrobiono porządek z tą wylęgarnią patologii jaką były gimnazja i powrócono do normalnego systemu nauczania. PiS ma mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol ale dow***s. W normalnych dziennych szkołach tak się lekcje kończyło, ale żeby to wiedzieć to trzeba było najpierw pójść do szkoły, ponadgimnazjalnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie miejsca w bursach??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto ma dzieci niech obejrzy dokument ---------->> Youtube : " kłamstwa w podręcznikach "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre wpisy mogą świadczyć, że piszą je sędziowie od Ziobry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież dyrektorzy mieli zwalniać nauczycieli, a teraz nie ma miejsc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2005 w mojej szkole w Lublinie kończyłem lekcje w poniedziałek o 19:20. Jakoś nikt nigdy problemu z tego nie robił.
Jak chodziłeś do wieczorówki to tak późno kończyłeś lekcje.
 Mylisz się. Od pierwszej do trzeciej klasy podstawówki chodziłem na tzw. drugą zmianę. Lekcje często zaczynały się o 14.30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2005 w mojej szkole w Lublinie kończyłem lekcje w poniedziałek o 19:20. Jakoś nikt nigdy problemu z tego nie robił.
Jak chodziłeś do wieczorówki to tak późno kończyłeś lekcje.
 Wyobraz sobie ze ja nie chodzilam do wieczorowki i tez zaczynalam lekcje o 10.30 i czesto ostatnia lekcja konczyla sie o 19.20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak zazwyczaj...niedouczony autor...zastępca prezydenta miasta ds. oświaty ma na imię Mariusz, a nie Michał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Polacy podziękują 13 października obecnej władzy za tą deformę edukacji.  A przecież to tylko wierzchołek góry lodowej. Skutki tych zmian możemy odczuwać przez następne kilkanaście spadkiem poziomu nauczania.
Ja podziękuję. Podziękuję, że wreszcie zrobiono porządek z tą wylęgarnią patologii jaką były gimnazja i powrócono do normalnego systemu nauczania. PiS ma mój głos.
I co myślisz, że teraz tej patologii nie będzie bo gimnazja zlikwidowano? przecież przeniosą się do podstawówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...